Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради
Юрій Григорович Вілкул
міський голова

Пані та Панове!

Від себе та від імені Криворізької міської ради вітаю вас на офіційному веб-сайті виконкому Криворізької міської ради.

Криворіжжя цінне не лише тому, що воно має потужний виробничий комплекс. З кожним роком у Кривому Розі вдосконалюється мережа закладів освіти, науки, культури, спорту, охорони здоров’я тощо. Відоме наше місто і науковцями, заслуженими діячами мистецтв, наявністю самодіяльного культурно-творчого потенціалу. Місто стало центром відомих фестивалів, конкурсів.

Наші земляки роблять так багато цікавого і головне – корисного не лише для Криворізького краю, а й усієї України. Невипадково наше місто називають містом-трудівником. Наша мета – зробити його містом для трудівників. Сьогодні моя робота і робота моїх колег зосереджена на тому, щоб Кривий Ріг став затишнішим, красивішим, сучаснішим. І головне – щоб у ньому комфортно жилося всім криворіжцям. Упевнений, все задумане ми втілимо в конкретні справи, щоб нашим містом могла по праву пишатися Україна.

показати повністюзвернути
Група радикалів намагалася зірвати сесію Криворізької міської  ради, на якій приймалися життєво важливі для міста рішення

Група радикалів намагалася зірвати сесію Криворізької міської ради, на якій приймалися життєво важливі для міста рішення

Під час проведення пленарного засідання 53 сесії міської ради група радикально налаштованих молодиків, яку підбурювали сумнозвісний підприємець В.Штефан та особа з кримінальним минулим Ю.Настусенко, намагалися увірватися до сесійної зали та зірвати роботу депутатів.

26.11.2014
Про проведення LІІІ сесії міської ради VІ скликання

Про проведення LІІІ сесії міської ради VІ скликання

21 листопада 2014 року о 09.00 відбулися засідання постійних комісій, 26 листопада 2014 року о 9.00 – пленарне засідання LІІІ сесії міської ради. На пленарному засіданні міської ради, яке вів в.о. Криворізького міського голови – секретар міської ради Маляренко С.В., прийнято 75 рішень, з яких 39 – щодо врегулювання земельних відносин.

26.11.2014
Увага! Муніципальна послуга  «Консультація з питань захисту прав споживачів»

Увага! Муніципальна послуга «Консультація з питань захисту прав споживачів»

Ми прагнемо, щоб кожний споживач отримав максимально повну і доступну інформацію про споживчі права та способи їх захисту. З цією метою у Центрі надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу» створено «вікно захисту прав споживачів», у якому громадяни-споживачі мають можливість отримати муніципальну послугу «Консультація з питань захисту прав споживачів».

25.11.2014
Шановні мешканці та гості  міста!

Шановні мешканці та гості міста!

26 листопада 2014 о 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка стану централізованої системи оповіщення населення із включенням електричних сирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

 

Пам’ятка для мешканців та гостей міста про порядок оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах.

24.11.2014
22 листопада  вся Україна з глибоким сумом вшанувала пам’ять мільйонів жертв Голодомору 32-33 років

22 листопада вся Україна з глибоким сумом вшанувала пам’ять мільйонів жертв Голодомору 32-33 років

Вклонитися всім, хто жив у ті страшні часи випробування, хто не виніс страждань й невинно загинув від Голоду, до пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій прийшли представники громадськості та керівництва міста.

24.11.2014
ilovekr
Відкриття та освячення пам’ятного знака на честь воїнів-прикордонників Криворіжжя (2013 р.)
Открытие и освящение скульптурной композиции «Богородица с предвечным младенцем» на территории межобластного центра генетики и пренатальной диагностики
Відкриття амбулаторії №7 у мікрорайоні Східний-2
Урочисті заходи з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Святкування 238-ї річниці з дня заснування міста Кривого Рога
Святкування Дня Незалежності України
З нагоди 70-ї річниці визволення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників
Льодова арена
© 2009—2014, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»