Сторінка підготовлена до печаті Сторінка для відправки на пошту Повноекранний режим сайту
 
Місто Кривий Ріг


Події в місті


Місцева влада


Законодавство
Офіційне джерело інформаціі про законодавство в місті Кривому Розі, законодавчі акти по структурних підрозділах виконкому Криворізької міської ради.


Інформаційна база
Інформація для мешканців та підприємств міста, стан інвестиційного середовища, державні закупівлі та про об`єднання громадян.


Підрозділи виконкому
Інформація від підрозділів виконавчого комітету Криворізької міської ради.


Користувачеві
Офіційний сайт міста Кривого Рогу створено як офіційне та достовірне джерело інформації про життя та події в місті.
На сайті Ви також знайдете безліч корисної інформації та законодавчих актів.

Як користуватись:
Що Вам надає реєстрація

Продивитись карту сайту

2010-2013, Виконавчий комітет Криворізької міської ради


Головна сторінка

Вілкул Юрій ГригоровичПані та панове!

Від себе та від імені Криворізької міської ради вітаю вас на офіційному веб-сайті виконкому Криворізької міської ради. 

Криворіжжя цінне не лише тому, що воно має потужний виробничий комплекс. З кожним роком у Кривому Розі вдосконалюється мережа закладів освіти, науки, культури, спорту, охорони здоров’я тощо. Відоме наше місто і науковцями, заслуженими діячами мистецтв, наявністю самодіяльного культурно-творчого потенціалу. Місто стало центром відомих фестивалів, конкурсів. Наші земляки роблять так багато цікавого і головне – корисного не лише для Криворізького краю, а й усієї України.

Невипадково наше місто називають містом-трудівником. Наша мета – зробити його містом для трудівників. Сьогодні моя робота і робота моїх колег зосереджена на тому, щоб Кривий Ріг став затишнішим, красивішим, сучаснішим. І головне – щоб у ньому комфортно жилося всім криворіжцям. Упевнений, все задумане ми втілимо в конкретні справи, щоб нашим містом могла по праву пишатися Україна.
 
З повагою,
Криворізький міський голова
Юрій ВілкулНа виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 №523-р "Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг" у Центрі надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу» розпочато прийом та видачу документів по наданню адміністративної послуги щодо висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів.

 подробиці    від 08.09.2014     

Напередодні професійного свята криворізькі підприємці приймали поздоровлення від міської влади. Цього року зустріч проходила у новому форматі, разом із керівництвом Криворізького району.

 подробиці    від 05.09.2014     

Індустріальний парк "Кривбас" внесено Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України до Реєстру індустріальних парків. Тепер індустріальний парк має можливість отримати низку преференцій від держави: звільнення від сплати пайового внеску на розвиток інфраструктури та сплати митних платежів на обладнання, яке використовуватимуть резиденти парку.

 подробиці    від 04.09.2014     

З 1 вересня 2014 р. змінено порядок надання адміністративних послуг Державною архітектурно-будівельною інспекцією України

 подробиці    від 03.09.2014     

Вперше поріг загальноосвітніх закладів міста переступило 7028 першокласників. Для майже 4 тиcяч учнів-випускників цей навчальний рік буде останнім шкільним.

 подробиці    від 01.09.2014     

Шановні мешканці міста, у зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», а саме Законом України від 31.07.2014 № 1622-VII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», установлено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюються протягом серпня - грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, тимчасово може бути затримка перевірки фактів, викладених у ваших зверненнях до контролюючих органів.

 подробиці    від 01.09.2014     

29 серпня Андрій Гальченко – перший заступник міського голови - керівник Криворізького штабу допомоги військовослужбовцям, які виконують військовий обов’язок, звернувся листом до Президента України Петра Порошенка з приводу ситуації, що склалася із 40 –м батальйоном територіальної оборони. Командир батальйону вивів з-під артилерійського вогню близько 100 військовослужбовців. В основному це - обслуговуючий персонал військового підрозділу. Тим самим, він врятував людям життя, а сам повернувся на передову з метою прориву до бійців, які знаходилися в оточенні.

 подробиці    від 30.08.2014     

Географія поїздки була досить широкою і охоплювала північ, схід та центр проведення АТО. Криворіжці побували у 17 танковій бригаді, 40, 93, 20 батальйонах територіальної оборони. Безпосередньо, група на чолі з головою штабу Андрієм Гальченком вирушила на схід, представники «Самооборони Кривого Рогу» разом з волонтерами - до центру, на північ відправився вантаж від Жовтневого району.

 подробиці    від 29.08.2014     

Міська влада Кривого Рогу системно підходить до вирішення питань, які стосуються підтримки криворізьких військовослужбовців – учасників АТО. На посиленому контролі міського голови - організація допомоги родинам наших бійців. 27 серпня відбулося пленарне засідання 50 сесії міськради на якому депутати одноголосно затвердили міжгалузеву комплексну програму підтримки учасників антитерористичної операції, загиблих у ході її проведення, та членів їх сімей.

 подробиці    від 27.08.2014     

Відділом дозвільно-погоджувальних процедур виконкому міськради проводиться дослідження якості послуг суб’єктам господарювання, громадянам. Пропонуємо висловити власну думку щодо якості обслуговування у службі, до якої ви звернулись за отриманням відповідної послуги. Дякуємо за співпрацю та взаєморозуміння!

 подробиці    від 27.08.2014     

23 серпня українці відзначають День Державного прапора. 10 років тому Указом Президента свято встановлено на загальнодержавному рівні. У 2009 році засновано щорічну офіційну церемонію підняття жовто-блакитного стягу по всій Україні.

 подробиці    від 26.08.2014     
 


Події

Дата події: 27.08.2014

Відбулося пленарне засідання L сесії міської ради  подробиці


Ресурсний центр

Гаряча лінія Виконкому

Державні сайти

Реєстраційна палата

Муніципальний центр послуг

Публічна Інформація
Новини
Від 08.09.2014
Розпочато прийом та видачу документів по наданню адміністративної послуги щодо висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів
Від 05.09.2014
Розвитку підприємництва у місті сприяє співпраця міської влади та представників Кривого Рогу в законодавчій владі
Від 04.09.2014
Індустріальний парк `Кривбас` внесено до Реєстру індустріальних парків

Анонси подій
Подія 19, 24.09.2014
Про скликання ХLІ сесії міської ради VІ скликання
Подія 12.09.2014
Cвяткування Дня фізичної культури та спорту Центрально-Міського району
Подія 13.09.2014
Благодійна акція «Україна – Єдина»

Банківські котирування

Погода в місті

Опитування
Яким чином організовано змістовне дозвілля та відпочинок Ваших дітей влітку 2014 року?
  •  У дитячому закладі відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітнього навчального закладу
  •  У комунальному позашкільному таборі «Дитячий оздоровчий табір «Слава» (Херсонська обл. м.Скадовськ)
  •  У комунальному позашкільному таборі «Дитячий оздоровчий табір «Сонячний» (Кіровоградська обл. с.Гурівка)
  •  У комунальному позашкільному таборі «Дитячий оздоровчий табір «Корчагінець» (с.Валове)
  •  Інший оздоровчий табір
  •  У таборах, пансіонатах, зонах відпочинку від підприємств міста
  •  У близьких родичів за межами міста
  •  Разом з батьками в лісовій зоні
  •  Разом з батьками на морі
  •  Інший вид відпочинку

 
 

Розробник сайту ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»