Сторінка підготовлена до печаті Сторінка для відправки на пошту Повноекранний режим сайту
 
Місто Кривий Ріг


Події в місті


Місцева влада


Законодавство
Офіційне джерело інформаціі про законодавство в місті Кривому Розі, законодавчі акти по структурних підрозділах виконкому Криворізької міської ради.


Інформаційна база
Інформація для мешканців та підприємств міста, стан інвестиційного середовища, державні закупівлі та про об`єднання громадян.


Підрозділи виконкому
Інформація від підрозділів виконавчого комітету Криворізької міської ради.


Користувачеві
Офіційний сайт міста Кривого Рогу створено як офіційне та достовірне джерело інформації про життя та події в місті.
На сайті Ви також знайдете безліч корисної інформації та законодавчих актів.

Як користуватись:
Що Вам надає реєстрація

Продивитись карту сайту

2010-2013, Виконавчий комітет Криворізької міської ради


Головна сторінка

Вілкул Юрій ГригоровичПані та панове!

Від себе та від імені Криворізької міської ради вітаю вас на офіційному веб-сайті виконкому Криворізької міської ради. 

Криворіжжя цінне не лише тому, що воно має потужний виробничий комплекс. З кожним роком у Кривому Розі вдосконалюється мережа закладів освіти, науки, культури, спорту, охорони здоров’я тощо. Відоме наше місто і науковцями, заслуженими діячами мистецтв, наявністю самодіяльного культурно-творчого потенціалу. Місто стало центром відомих фестивалів, конкурсів. Наші земляки роблять так багато цікавого і головне – корисного не лише для Криворізького краю, а й усієї України.

Невипадково наше місто називають містом-трудівником. Наша мета – зробити його містом для трудівників. Сьогодні моя робота і робота моїх колег зосереджена на тому, щоб Кривий Ріг став затишнішим, красивішим, сучаснішим. І головне – щоб у ньому комфортно жилося всім криворіжцям. Упевнений, все задумане ми втілимо в конкретні справи, щоб нашим містом могла по праву пишатися Україна.
 
З повагою,
Криворізький міський голова
Юрій ВілкулНа порталі "Криворізький ресурсний центр" (http://krogerc.info) функціонує та підтримується в актуальному стані ресурс "Дислокація будинків на території міста", що надає можливість мешканцям міста отримати інформацію стосовно кожного з житлових будинків, розташованих на його території, а саме: інформацію стосовно поштового відділення, амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги та дільничного пункту міліції, що обслуговують його мешканців.

 подробиці    від 29.07.2014     

Для стабільного функціонування житлово-комунального господарства в умовах обмежених можливостей місцевих бюджетів вирішального значення набуває сумлінне ставлення населення до оплати за отримані послуги.

 подробиці    від 29.07.2014     

Коли йдеться про допомогу криворізьким військовослужбовцям, які перебувають у зоні антитерористичної операції, для міської влади немає другорядних питань. Кривий Ріг надає комплексну, широку підтримку своїм бійцям, які, ризикуючи власним життям, захищають цілісність та незалежність України. Придбання та відправка солдатам засобів захисту, обмундирування, медикаментів, речей, турбота та піклування про родини загиблих бійців - практично щодня доводиться вирішувати безліч питань та проблем. Жодне - не залишається нерозглянутим або нерозв’язаним. Зокрема, це стосується і вивезення поранених із зони воєнних дій.

 подробиці    від 28.07.2014     

Монумент Перемога – священне місце для кожного мешканця Кривого Рогу. Саме сюди 25 липня прийшли жителі міста, рідні та близькі військовослужбовців, які загинули під Луганськом, представники міської влади, військові.

О 10 ранку на площі перед монументом розпочалася церемонія прощання із загиблими криворіжцями.

 подробиці    від 25.07.2014     

24 липня мер міста Юрій Вілкул особисто відвідав родини криворіжців, загиблих в ніч на 14 червня у військово-транспортному літаку Збройних сил України Іл-76.

 подробиці    від 25.07.2014     

Вчера, 23 июля, при выполнении боевого задания по освобождению города Лисичанска Луганской области погиб командир воинской части 3011 Центрального оперативно-территориального объединения Национальной гвардии, полковник Национальной гвардии Украины Александр Радиевский.

 подробиці    від 24.07.2014     

У зв’язку з проведенням 25.07.2014 біля монумента «Перемога» по проспекту Миру церемонії прощання з військовослужбовцями 25-ої повітряно-десантної бригади, які загинули під час виконання військового обов’язку, з 09.30 до 11.00 год. буде перекрито рух транспорту по проспекту Миру та вул. Димитрова.

 подробиці    від 24.07.2014     

18 липня у місті Києві відбулася конференція "Діалог регіонів. Туризм – рушійна сила розвитку України", організована за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва та Київської міської державної адміністрації. Захід був спрямований на координацію зусиль представників державних структур та бізнесу щодо стимулювання розвитку туристичної сфери та виведення її на якісно новий рівень.

 подробиці    від 24.07.2014     

До початку опалювального сезону залишається все менше часу. А тому зараз зусилля міської влади максимально сконцентровані на тому, щоб вчасно та в повному обсязі підготувати міське господарство до зимових холодів, аби городяни отримували якісні послуги, в їхніх оселях були тепло та гаряча вода. Щовівторка керівники підприємств теплокомуненергетики, працівники житлової сфери предметно обговорюють ці питання на засіданні міського штабу з підготовки житлового фонду, об’єктів соціальної сфери, тепло-, водопостачання, електротранспорту, дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

 подробиці    від 24.07.2014     

Відповідно до пункту 1 статті 134 Земельного кодексу України земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них (оренда, суперфіцій, емфітевзис), у тому числі з розташованими на них об’єктами нерухомого майна державної або комунальної власності, підлягають продажу окремими лотами на конкурентних засадах (земельних торгах), крім випадків, встановлених частиною другою цієї статті.

 подробиці    від 24.07.2014     
 


Події

Дата події: 25.06.2014

Відбулося пленарне засідання XLVIII сесії Криворізької міської ради VІ скликання  подробиці


Ресурсний центр

Гаряча лінія Виконкому

Державні сайти

Реєстраційна палата

Муніципальний центр послуг

Публічна Інформація
Новини
Від 29.07.2014
Дислокація будинків на території міста
Від 29.07.2014
До уваги споживачів
Від 29.07.2014
«Керуюча Компанія «ДОМ.КОМ»

Анонси подій
Подія 27.07.2014
Навіщо нам Марс, якщо в нас є Кривбас?`
Подія 18.07.2014
Відкрийте для себе старовинний Гданцівський рудник! 20 липня 2014 року вперше відбудеться екскурсія `Стежками старовинного Гданцівського рудника`.
Подія 15.07.2014
Завершується прийом заяв та пропозицій щодо участі в конкурсі «Бізнес-ініціатива Криворіжжя 2014»

Банківські котирування

Погода в місті

Опитування
Як Ви поводите себе з відпрацьованими елементами живлення (батарейками)?
  •  Викидаю з іншим сміттям до контейнера для збирання твердих побутових відходів
  •  Зберігаю вдома, бо не знаю, що з ними треба робити
  •  Відношу до найближчого пункту приймання відпрацьованих батарейок
  •  Вперше чую про існування в місті пунктів приймання відпрацьованих батарейок
  •  Не стикаюсь з цим питанням, оскільки не користуюсь батарейками
  •  Інше

 
 

Розробник сайту ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»