Сторінка підготовлена до печаті Сторінка для відправки на пошту Повноекранний режим сайту
 
Місто Кривий Ріг


Події в місті


Місцева влада


Законодавство
Офіційне джерело інформаціі про законодавство в місті Кривому Розі, законодавчі акти по структурних підрозділах виконкому Криворізької міської ради.


Інформаційна база
Інформація для мешканців та підприємств міста, стан інвестиційного середовища, державні закупівлі та про об`єднання громадян.


Підрозділи виконкому
Інформація від підрозділів виконавчого комітету Криворізької міської ради.


Користувачеві
Офіційний сайт міста Кривого Рогу створено як офіційне та достовірне джерело інформації про життя та події в місті.
На сайті Ви також знайдете безліч корисної інформації та законодавчих актів.

Як користуватись:
Що Вам надає реєстрація

Продивитись карту сайту

2010-2013, Виконавчий комітет Криворізької міської ради


Головна сторінка

Вілкул Юрій ГригоровичПані та панове!

Від себе та від імені Криворізької міської ради вітаю вас на офіційному веб-сайті виконкому Криворізької міської ради. 

Криворіжжя цінне не лише тому, що воно має потужний виробничий комплекс. З кожним роком у Кривому Розі вдосконалюється мережа закладів освіти, науки, культури, спорту, охорони здоров’я тощо. Відоме наше місто і науковцями, заслуженими діячами мистецтв, наявністю самодіяльного культурно-творчого потенціалу. Місто стало центром відомих фестивалів, конкурсів. Наші земляки роблять так багато цікавого і головне – корисного не лише для Криворізького краю, а й усієї України.

Невипадково наше місто називають містом-трудівником. Наша мета – зробити його містом для трудівників. Сьогодні моя робота і робота моїх колег зосереджена на тому, щоб Кривий Ріг став затишнішим, красивішим, сучаснішим. І головне – щоб у ньому комфортно жилося всім криворіжцям. Упевнений, все задумане ми втілимо в конкретні справи, щоб нашим містом могла по праву пишатися Україна.
 
З повагою,
Криворізький міський голова
Юрій ВілкулЗапрошуємо вас залучитися до підготовки на засідання виконкому міської ради у травні 2014 року питання щодо виконання Закону України «Про адміністративні послуги».

 подробиці    від 16.04.2014     

Незабаром увесь світ відзначатиме чудове свято, свято віри, прощення, радості та надії. Святкування Світлого Христового воскресіння потребує особливої підготовки, адже кожен бажає протягом святкових днів пригостити рідних і друзів святковою випічкою, тематичними стравами, здивувати особливими подарунками.

 подробиці    від 16.04.2014     

11 березня 2014 року у приміщенні виконкому Криворізької міської ради відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань забезпечення реалізації Програми розвитку промислового туризму в місті Кривому Розі на 2013-2015 роки.

 подробиці    від 16.04.2014     

09.04.2014 в залі засідань виконкому Криворізької міської ради було проведено збори керівного складу цивільного захисту міста з порядком денним: «Підведення підсумків роботи Криворізької міської ланки Дніпропетровської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за 2013 рік».

 подробиці    від 15.04.2014     

Не зважаючи на досить похмуру та дощову погоду, у суботу 12 квітня городяни вийшли на прибирання вулиць, парків і скверів. До участі у суботнику долучилося 46 133 чоловік. Мешканці наводили лад на території міста: підмітали, згрібали листя та сміття, садили дерева. Активними були колективи великих промислових підприємств( 5832 чоловік), представники громадських організацій.

 подробиці    від 14.04.2014     

Триває реформа житлово-комунального господарства, яка спрямована на підвищення якості послуг у цій галузі. Успішність роботи у цьому напрямку певною мірою залежить від конструктивних рішень на місцевому рівні, про що нещодавно йшлося й в Дніпропетровській облдержадміністрації. І, хоча проблемних питань у комунальників вистачає, криворізький досвід щодо переходу від ЖЕКів до управителів має підвищити відповідальності як мешканців, так і власне управляючої компанії у цій сфері

 подробиці    від 11.04.2014     

Кривий Ріг готується до святкування 239-ої річниці з дня заснування. Цього року День народження рідного міста криворіжці відзначатимуть 31 травня.

 подробиці    від 11.04.2014     

Із сьогоднішнього дня виконання обов’язків директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації покладено на Ігоря Олександровича Македонського – заступника директора цього департаменту – начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню.

 подробиці    від 11.04.2014     
На квітневому засіданні виконкому міськради представлений проект рішення плану заходів щодо організації виконання міського бюджету та забезпечення економного і раціонального використання бюджетних коштів.
 подробиці    від 10.04.2014     

9 квітня відбулося засідання виконкому міськради на якому було розглянуто 31 питання. Одне із основних стосувалося організації у місті роботи щодо соціального захисту населення.

 подробиці    від 10.04.2014     

Кривий Ріг – відомий у всьому світі центр металургійної та гірничодобувної промисловості. Саме ці галузі складають основу та є запорукою стабільного економічного розвитку міста, забезпечення робочими місцями та зростання добробуту мешканців. Однак, лише на цих позиціях Кривий Ріг не зупиняється. Керівництво міста активно шукає нові шляхи та підходи, які б стимулювали розвиток економіки, сприяли залученню інвестицій та розвитку інфраструктури.

 подробиці    від 08.04.2014     

Запрошуємо Вас залучитися до участі в анкетуванні та висловити власну думку щодо діючої в місті Кривому Розі системи надання адміністративних, муніципальних послуг .

 подробиці    від 07.04.2014     
 


Події

Дата події: 31.03.2014

Відбулося пленарне засідання XLV сесії Криворізької міської ради VІ скликання  подробиці


Ресурсний центр

Гаряча лінія Виконкому

Державні сайти

Реєстраційна палата

Муніципальний центр послуг

Публічна Інформація
Новини
Від 16.04.2014
Від 16.04.2014
Від 16.04.2014

Анонси подій
Подія 25,30.04.2014
Подія 27.03.2014
Про проведення пленарного засідання ХLІV сесії міської ради VІ скликання
Подія 27,31.03.2014
Про проведення пленарного засідання XLV сесії міської ради VІ скликання

Банківські котирування

Погода в місті

Опитування
Чи задовольняє Вас проект нової міської маршрутної мережі пасажирського транспорту?
  •  Так, повністю задовольняє
  •  Частково задовольняє
  •  Не задовольняє
  •  Важко відповісти
  •  Мені байдуже

 
 

Розробник сайту ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»