Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради
Юрій Григорович Вілкул
міський голова

Пані та Панове!

Від себе та від імені Криворізької міської ради вітаю вас на офіційному веб-сайті виконкому Криворізької міської ради.

Криворіжжя цінне не лише тому, що воно має потужний виробничий комплекс. З кожним роком у Кривому Розі вдосконалюється мережа закладів освіти, науки, культури, спорту, охорони здоров’я тощо. Відоме наше місто і науковцями, заслуженими діячами мистецтв, наявністю самодіяльного культурно-творчого потенціалу. Місто стало центром відомих фестивалів, конкурсів.

Наші земляки роблять так багато цікавого і головне – корисного не лише для Криворізького краю, а й усієї України. Невипадково наше місто називають містом-трудівником. Наша мета – зробити його містом для трудівників. Сьогодні моя робота і робота моїх колег зосереджена на тому, щоб Кривий Ріг став затишнішим, красивішим, сучаснішим. І головне – щоб у ньому комфортно жилося всім криворіжцям. Упевнений, все задумане ми втілимо в конкретні справи, щоб нашим містом могла по праву пишатися Україна.

показати повністюзвернути
21 листопада  відкрилася  53  сесія  Криворізької міської ради

21 листопада відкрилася 53 сесія Криворізької міської ради

У перший пленарний день депутати працювали в постійних комісіях. На сесію виноситься 72 питання. Левова частка з них стосується земельних ресурсів, комунальної власності, освіти, соціально-економічного розвитку, роботи транспорту, а також виконання міського бюджету. З особливою увагою підійшли народні обранці до розгляду 10 питання черги денної - «Про внесення змін до міської міжгалузевої комплексної програми «Здоров’я нації». 

21.11.2014
Шановні мешканці міста! Запрошуємо до діалогу!

Шановні мешканці міста! Запрошуємо до діалогу!

ПРОПОНУЄМО ВАМ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АНКЕТУВАННІ, яке проводиться з метою вивчення думки громадськості щодо якості надання послуг громадянам, підприємцям у Центр надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу» в рамках публічного обговорення проектів регуляторних актів про Положення, Регламент Центру надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу» та перелік адміністративних послуг, які надаються через адміністраторів.

19.11.2014
Шановні мешканці міста!

Шановні мешканці міста!

Враховуючи Ваші пропозиції, та зважаючи на неодноразові запити виконкому міської ради, Державною архітектурно-будівною інспекцією України у Дніпропетровській області поновлено проведення консультацій з питань оформлення декларацій про початок виконання підготовчих, будівельних робіт, готовність об’єктів до експлуатації для міських забудовників в Центрі надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу».

19.11.2014
Юрій Вілкул: «Цього року  особлива зима, особливе критичне положення в країні.  Ми хочемо, щоб це не торкнулося жодної квартири, жодного будинку наших жителів»

Юрій Вілкул: «Цього року особлива зима, особливе критичне положення в країні. Ми хочемо, щоб це не торкнулося жодної квартири, жодного будинку наших жителів»

«Я розумію, що  ми  робимо багато, щоб донести до людей, аби вони допомогли нам  у тому, щоб місто не залишилося без тепла, води та енергоносіїв. Це - наша спільна справа. Однак, цифри  показують, що є над чим працювати.  Я розумію, що  за 3 останні місяці  купівельна спроможність жителів зменшилася вдвічі. Людям нелегко. А тому потрібно йти до них, допомагати! Входити в становище кожного і знаходити   шляхи  виходу,  щоб у мешканців були і газ, і вода, і енергоносії», - наголосив   міський голова  Юрій Вілкул, коментуючи ситуацію із розрахунками населення на засіданні виконкому міськради.

19.11.2014
У Дніпропетровщини з’явився свій «I love NY» – презентовано новий логотип області

У Дніпропетровщини з’явився свій «I love NY» – презентовано новий логотип області

Радник губернатора Дніпропетровщини Борис Трейгерман презентував новий логотип регіону. Під час презентації Борис Трейгерман розповів, що останнім часом спостерігається високий інтерес Європи та світу до Дніпропетровського регіону. Є величезне бажання і прагнення співпрацювати, розвиватися, залучати інвестиції і збільшувати потік туристів. У зв'язку з цим, для потенційних інвесторів і делегацій планується проведення великої кількості зустрічей, презентацій, конференцій. Необхідна участь Дніпропетровської області в галузевих і туристичних виставках в Україні та за кордоном.

19.11.2014
ilovekr
Відкриття та освячення пам’ятного знака на честь воїнів-прикордонників Криворіжжя (2013 р.)
Открытие и освящение скульптурной композиции «Богородица с предвечным младенцем» на территории межобластного центра генетики и пренатальной диагностики
Відкриття амбулаторії №7 у мікрорайоні Східний-2
Урочисті заходи з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Святкування 238-ї річниці з дня заснування міста Кривого Рога
Святкування Дня Незалежності України
З нагоди 70-ї річниці визволення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників
Льодова арена
19.11.2014

Шановні мешканці міста! Запрошуємо до діалогу!

19.11.2014

Шановні мешканці міста!

19.11.2014

Юрій Вілкул: «Цього року особлива зима, особливе критичне положення в країні. Ми хочемо, щоб це не торкнулося жодної квартири, жодного будинку наших жителів»

18.11.2014

Понад 100 вітальних адрес отримав міський голова Юрій Вілкул з нагоди свого ювілею

13.11.2014

До уваги мешканців міста! Актуальна інформація щодо оформлення паспорта громадянина України

13.11.2014

Шановні суб’єкти господарювання, громадяни міста!

12.11.2014

Юрій Вілкул на відкритті національної конференції «Місцевий економічний розвиток – основа стабільної та процвітаючої України»: «Ми працюємо на якість життя кожної людини в нашій державі»

11.11.2014

Пропозиції щодо унесення змін до міської маршрутної мережі пасажирського транспорту, які надійшли на адресу розробника рішення

© 2009—2014, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»