1 червня у Кривому Розі буду вибухи: розклад, райони

1 червня у Кривому Розі буду вибухи: розклад, райони0

Сьогодні, 1 червня, у Кривому Розі проведуть одразу три вибухи на кар’єрах промислових підприємств. Про це попередив Олександр Вілкул, голова ГО “Рада оборони Кривого Рогу”.


Читайте також: 1 червня рф знову обстріляла Дніпропетровщину: по двом громадам били із артилерії.


О 12:00 очікується вибух у кар’єрі “№2-біс” ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”. Звуки робіт промисловців почують в Інгулецькому та Центрально-Міському районах.


О 14:00 вибух проведуть у кар’єрі “Північний”, його звуки почують мешканці Саксаганського та Центрально-Міського районів.


О 15:00 у кар’єрі “Глеюватський” Центрального ГЗК Групи Метінвест також виконуватимуть промислові роботи. Вибух почують мешканці Покровського району Кривого Рогу.

Читайте також: У Кривому Розі змінюють маршрут одного із трамваїв: нові розклад та зупинки.


“Виробничі вибухи контролюються, причин для занепокоєння немає”, — наголосив Олександр Вілкул.


Разом із тим, закликаємо дотримуватися правил безпеки під час оголошення повітряної тривоги. Якщо час вибухів у кар’єрах співпаде із часом оголошення небезпеки із повітря, будьте максимально обережними та уважними.


Також ми повідомляли, що вранці 1 червня на Київ здійснили потужну ракету атаку. І ОТРК “Іскандер” вдарили по цивільній інфраструктурі. Так, у День захисту дітей, загинув 11-річний києвлянин.

Джерело

Новости Кривого Рога