10 днів не дожив до 39-річчя: у Бахмуті загинув криворіжець Олексій Боярінов

10 днів не дожив до 39-річчя: у Бахмуті загинув криворіжець Олексій Боярінов0

Олексій Миколайович Боярінов жив та працював у Кривому Розі. 30 травня бійцю мало би виповнитися 39 років. У мирному житті чоловік працював підручним сталевара конвертера ПАТ “АрселорМіталл Кривий Ріг”. Колеги говорять, що Олексій мав міцний характер, силу та витримку.


Під час повномасштабного вторгнення криворіжець став до лав Збройних Сил України та приєднався до 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”. Останнім часом військовий виконував бойові завдання на сході України.


20 травня під час мінометного обстрілу життя військовослужбовця обірвалося. Це сталося у Бахмуті. Лише 10 днів не дожив Олексій Боярінов до власного дня народження. Про це повідомили у пресовій службі промислового підприємства.


“Він на сто відсотків віддавався роботі, ніколи не скаржився на складнощі, був відповідальним та цілеспрямованим. З ним було надійно. Він не служив у армії, але зробив свій вибір — приєднався до лав ЗСУ. Ми втратили людину з великої літери”, — сказав Володимир Сінченко, колега загиблого захисника.


Журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній “Книзі пам’яті”. Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога