1,2 тисячі ДТП з постраждалими за неповний рік, 92 з них — на Криворіжжі: Дніпропетровщина стала лідером країни в невтішній статистиці

За сім місяців в Україні зафіксували 12,6 тисяч аварій на дорозі, де травмувалися або загинули люди. Очолила антирейтинг вже вкотре Дніпропетровщина. Друге місце посіла Львівщина, а замикає трійку антилідерів Київ. Статистичні дані оприлюднив моніторинговий сервіс Опендатабот.

1,2 тисячі ДТП з постраждалими за неповний рік, 92 з них - на Криворіжжі: Дніпропетровщина стала лідером країни в невтішній статистиці

З січня по липень за даними Опендатабот в Україні сталося 12,6 ДТП з травмованими або загиблими. Кількість аварій практично зрівнялася з мирним 2021.

Дніпропетровщина вже не вперше стає лідером за кількістю травматичних інцидентів на дорогах. За сім місяців їх у регіоні сталося майже 1,2 тисячі. Загалом на Дніпропетровську область припадає 9% від таких аварій країни. На другому місці антирейтингу опинилася Львівщина з 1,1 тис інцидентів.  Замикає трійку лідерів Київ, там нарахували  1045 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими.

Зокрема, на Криворіжжі в зазначений період сталося 92 ДТП, з них у місті – 74, у районі – 18. У минулому році цифри були значно меншими: 54 аварії у місті та 6 в околицях. Нажаль, наша область лідирує  за кількістю загиблих на дорозі людей.  Таких зафіксували 164 особи. Друге та третє місце – за Львівщиною, там загинуло 116 осіб та Київщиною – 111 осіб.

У цих же регіонах була найбільша кількість травмованих у ДПТ, але в рейтингу вони розмістилися інакше.  На Львівщині та Дніпропетровщині постраждали майже 1,4  тисячі, а на Київщині – 1,2 тис. чоловік.  Порівняно з 2021 роком найбільше зросла кількість травматичних аварій у Волинській області. Приріст склав  45%. 
Раніше у Криворізькому районі сталося смертельне ДТП. Кому не вдалося пережити зіткнення ми писали тут.

Джерело

Новости Кривого Рога