У Кривому Розі судді залишили в СІЗО не всіх членів ОЗУ, названих “кредитними шахраями”

Адмін

У Кривому Розі триває слухання кримінальної справи по “кредитним шахраям”.

Про це повідомляє прес-служба Жовтневого райсуду.

2 травня, в Жовтневому райсуді відбулося чергове судове засідання кримінальної справи стосовно злочинного угруповання, яке в ЗМІ охрестили «кредитними шахраями».

Колегією суддів в судовому засіданні розпочато дослідження письмових доказів, які налічують 36 томів.

Також, вирішено клопотання прокурора про продовження терміну дії запобіжного заходу трьом з чотирьох обвинувачених. Прокурор просив суд продовжити термін дії раніше обраного обвинуваченим запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою ще на 60 днів, рахуючи, що саме така міра допоможе запобігти їх спробам переховуватися від суду, впливати на потерпілих і свідків. Присутні в судовому засіданні потерпілі підтримали клопотання прокурора. Обвинувачені та їхні захисники заперечували проти продовження тримання під вартою і просили змінити запобіжний захід на більш м’яку – домашній арешт.

Колегія суддів прийшла до висновку про необхідність продовження строку тримання обвинувачених під вартою ще на 60 днів і вважала, що інша м’якша запобіжний захід – домашній арешт не зможе в повній мірі забезпечити належне процесуальну поведінку цих обвинувачених.

Наступне судове засідання призначене на 20 травня 2019 року о 14.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *