142 млн. грн. В Кривому Розі відремонтують шість будинків по пр. Гагаріна

Як повідомляє «Криворізький Центр Розслідувань», Дніпропетровська облдержадміністрація має намір витрати 142 мільйона на капремонт шести будинків по проспекту Гагаріна у Кривому Розі

260723 17 min

Питання доцільності використання бюджетних коштів на ті чи інші потреби завжди було актуальним. Але під час війни воно постає особливо гостро. Дніпропетровська громада, не дивлячись на близькість фронту, продовжує жити так, нібито війна десь там, далеко.

Так 14-го липня 2023 року Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації оголосив закупівлю на термомодернізацію шести будинків по проспекту Гагаріна у Кривому Розі, очікуваною вартістю 141 млн. 753 тис. 928 гривень (!).

25 липня відбулося розкриття тендерних пропозицій. Єдиним учасником стало ТОВ «ТЕЛЛОР-ГРУП» з пропозицією 140 млн. грн. Фірма очікує рішення замовника. Про це повідомляється в системі Прозорро.

Наприкінці 2021 року, ще до початку повномасштабного вторгнення, Департамент дійсно мав намір упорядкувати будинки на одному з центральних проспектів Кривого Рогу, тому і замовив проектну документацію на капітальний ремонт 12 будинків по проспекту Гагаріна.

А тепер, у розпал війни, обласні чиновники вирішили провести термомодернізацію шести з цих будинків.

У техзавданні замовник вимагає утеплення цоколя, оздоблення стін фасадів утеплювачем з нанесенням штукатурки по сітці, облаштування зовнішніх укосів, що утеплюють, а також роботи із заміни покрівлі з утепленням.

Нові фасади будуть наново пофарбовані. У будинках ремонтуватимуть вхідні групи — поставлять нові вхідні двері, відремонтують ганки, покладуть нековзну плитку та встановлять перила. На сходових клітках замінять вікна. Навколо будівлі зроблять бетонне вимощення.

Крім того, для кожного будинку зроблять індивідуальний тепловий пункт (ІТР). Такий пункт розмістять у підвалі житлового будинку.

Роботи будуть здійснені за адресами:
Проспект Гагаріна, 14.
Проспект Гагаріна, 18.
Проспект Гагаріна, 21.
Проспект Гагаріна, 22.
Проспект Гагаріна, 24.
Проспект Гагаріна, 25.

Тож виходить, що якщо у міської влади Кривого Рогу через суспільний резонанс не вийшло освоїти 832 млн. грн. на реконструкції самого проспекту Гагаріна, то хоча б щось таки витягнути з бюджету спробують обласні чиновники.

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва з травня 2023 року очолює Валерія Гаркуша. Головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації в лютому 2023 року президентом В.Зеленським призначено Сергія Лисака. Він змінив на посаді Валентина Резніченка, на якого відкрито п’ять кримінальних проваджень за розкрадання гуманітарки та зерна під час війни.

ТОВ «ТЕЛЛОР-ГРУП» засновано у 2017 році.
Керує та володіє товариством Вікторія Глинка.

«Теллор-Груп» входить до бізнес-структури братів Дубинських, яких зараз розшукує ФБР за підозрою у поштовому шахрайстві. ТОВ «Теллор-Груп» також має в активі кримінальні справи за розкрадання коштів на ремонтних роботах.

ГО «Криворізький Центр Розслідувань»,
Тетяна Коріненко,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога