16-й турнір VETERANS FAMILY GAMES: ветерани показали свою майстерність у тенісі

Фото управління преси криворізького міськвиконкому Фото управління преси криворізького міськвиконкому

19 жовтня у Кривому Розі відбувся черговий турнір VETERANS FAMILY GAMES-2024, цього разу – з настільного тенісу. Про це повідомили в управлінні преси криворізького міськвиконкому.

Змагалися ветерани, військові, їхні родини, рятувальники та правоохоронці. Учасники продемонстрували майстерність у форматі «партія один на один» у дев’яти категоріях.

16-й турнір VETERANS FAMILY GAMES: ветерани показали свою майстерність у тенісі2

Фото управління преси криворізького міськвиконкому

Нагадаємо, що у Кривому Розі активно підтримують військових і їхні родини. З міського бюджету виділені понад 3 млн грн на розвиток ветеранського спорту, а також діють програми реабілітації та соціальної допомоги. Завдяки цьому ветерани вже завоювали 254 медалі на змаганнях різного рівня. Переможці отримують заохочення у вигляді грошової допомоги від 5 до 80 тисяч гривень.

«Для нас це дуже важливо – відчувати підтримку міста та мати змогу займатися спортом. Дякую за чудову організацію та вашу турботу про військових і ветеранів!», — зазначив Валерій Катькін , учасник турніру, капітан команди «Кривий Ріг Нескорені».

Цьогорічні VETERANS FAMILY GAMES триватимуть до 28 грудня. Попереду на учасників чекають ще кілька турнірів, серед яких футзал, шашки та плавання.

Раніше ми писали: Боротьба з браконьєрами на Дніпропетровщині: вилучені сітки підуть на потреби ЗСУ