166 дітей з Дніпропетровщини відправили безкоштовно на оздоровлення до Прикарпаття

Дніпропетровська ОВА.  

166 дітей вирушили на відпочинок до Хирова, що на Львівщині. Це сини і доньки переселенців та оборонців. Малеча з багатодітних і малозабезпечених родин. Також — сироти та позбавлені батьківського піклування. Вони відпочиватимуть у гірському таборі поблизу кордону з Польщею.

«Діти відпочиватимуть у мальовничому прикарпатському місті Хирів. Впевнений, гірська місцевість, свіже повітря підуть їм на користь. Поїздка організована обласним коштом. На ці потреби передбачено 3,3 млн грн. Загалом плануємо оздоровити ще 50 дітей», – зазначив заступник директора департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОВА Андрій Мясоєд.

На дітей чекає п’ятиразове харчування і цікаве дозвілля. Різноманітні майстер-класи і гуртки, спортивні секції та змагання, фізкультура і басейн, екскурсії і походи.

 

 

 

 

166 дітей з Дніпропетровщини відправили безкоштовно на оздоровлення до Прикарпаття0 166 дітей з Дніпропетровщини відправили безкоштовно на оздоровлення до Прикарпаття1 166 дітей з Дніпропетровщини відправили безкоштовно на оздоровлення до Прикарпаття2 166 дітей з Дніпропетровщини відправили безкоштовно на оздоровлення до Прикарпаття3 166 дітей з Дніпропетровщини відправили безкоштовно на оздоровлення до Прикарпаття4 166 дітей з Дніпропетровщини відправили безкоштовно на оздоровлення до Прикарпаття5

Джерело

Новости Кривого Рога