18 підприємців з Дніпропетровщини отримають мікрогранти для розвитку власного бізнесу  

Переможців визначено за період прийому заяв, який тривав з 17 по 30 липня 2023 року. Ухвалено 18 позитивних рішень про надання мікрогранту жителям Дніпропетровщини.

Серед бізнес проєктів: послуги машинної вишивки та ремонту, надання освітніх, бухгалтерських послуг та послуг мобільного харчування; виробництво хлібобулочних виробів та нічників; сервісне обслуговування тахографів; відкриття початкової школи на основі STEM-підходу, швейного цеху, пекарні та манікюрного кабінету. Зокрема планується розширення магазину кави, міні-садочку та виробництва гумової плитки для дитячих майданчиків.

Кожен охочий може долучитися до програми та подати заявку на отримання мікрогрант через Портал Дія – https://is.gd/Zezi5a . До заяви обов’язково додається бізнес-план щодо започаткування нового або розвитку вже діючого бізнесу.

Від початку року загалом Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 145 заявникам з області. Переможці отримають майже 34 млн грн. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 319 нових робочих місць.

Також зараз здійснюється прийом заяв з надання грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх дружин/чоловіків. Більш детально — «Грант для ветеранів». https://www.dcz.gov.ua/…/granty-na-stvorennya-abo…

 

18 підприємців з Дніпропетровщини отримають мікрогранти для розвитку власного бізнесу  0

Джерело

Новости Кривого Рога