19 криворізьких надзвичайників нагородили за відданість службі

За високий професіоналізм, мужність та героїзм відзначили рятувальників області. Криворізькі працівники не залишилися без нагород. Про це повідомив пресцентр ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

19 криворізьких надзвичайників нагородили за відданість службі

Повномасштабна війна постійно ставила перед рятувальниками нові виклики. Незважаючи на обстріли та постійну небезпеку, вони виконували свій професійний обов’язок на межі можливостей та на найвищому рівні, вдень і вночі боронячи спокій та безпеку жителів.

Начальник Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області Юрій Корецький нагородив працівників за мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час виконання завдань за призначенням. Відзнаки отримали 52 працівника. Серед нагороджених працівників – 19 криворізьких надзвичайників.

Нагрудний знак МВС «За відвагу в службі», ДСНС «За відвагу в надзвичайній ситуації», «Знак пошани», почесні грамоти та спеціальні звання старшого та середнього начальницького складу – отримували фахівці.

19 криворізьких надзвичайників нагородили за відданість службі1

19 криворізьких надзвичайників нагородили за відданість службі2

19 криворізьких надзвичайників нагородили за відданість службі3

19 криворізьких надзвичайників нагородили за відданість службі4

19 криворізьких надзвичайників нагородили за відданість службі5

19 криворізьких надзвичайників нагородили за відданість службі6

Джерело

Новости Кривого Рога