24-річний шахтар з Кривого Рогу загинув в бою під Бахмутом 27-го червня

27-го червня 2023 року обірвалося життя Захисника України, прохідника дільниці №3 шахти «Криворізька» ВРАЖИ Олександра Сергійовича, повідомляє в Кривому Розі прес-служба КЗРК

030723 10 min

Олександр ВРАЖА народився 11 грудня 1998 року в м. Кривий Ріг. Після закінчення школи навчався у ДПТНЗ «Криворізький професійний гірничо-електромеханічний ліцей».

Виробничу практику проходив учнем прохідника слюсарно-господарської дільниці шахти «Криворізька». У 2017 році працевлаштувався на наше підприємство на ту саму дільницю, де проходив практику. Працював гірником підземним. З часом набирався досвіду і досконало опановував гірничу професію, тож через 8 місяців обіймав посаду прохідника.

З 2022 року трудився прохідником на дільниці №3 (нарізних робіт) шахти «Криворізька». За цей час проявив себе сумлінним і досвідченим працівником, який готовий був навчатися тонкощам гірничої справи, аби стати професіоналом. Користувався заслуженою повагою як серед колег, так і керівництва шахти «Криворізька» й підприємства.

З 21 листопада 2018 року до 22 травня 2020 року Олександр проходив військову строкову службу в Збройних силах України.

8 березня 2022 року, під час повномасштабної агресії рф проти України, був призваний до лав ЗСУ як вже досвідчений солдат. Ніс службу гранатометником мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону військової частини А0693. Мав звання старшого солдата.

Мав багато планів на життя – створити родину і виховувати дітей, тож мріяв найшвидше вигнати ворога з українських земель і скоріш повернутися додому.

Виявивши стійкість та мужність, вірність військовій присязі у бою за нашу Батьківщину, на жаль, він загинув 27 червня 2023 року в н.п. Роздолівка Бахмутського району Донецької області.

Невимовний біль щоразу огортає серце, коли сумні звістки сколихують нашу криворізьку землю…

Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Олександра Вражи та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина.

Нехай світлі спогади про нього залишаться у серцях рідних, друзів, колег.
Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя.

Вічна Пам’ять та Слава полеглому Герою!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога