33-річний Антон МОГУЩИЙ з Криворізького району поліг на фронті

Як повідомляє Лозуватська громада Криворізького району, МОГУЩИЙ Антон Віталійович (позивний «Злий») народився 13 листопада 1992 року у селі Лозуватка

Антон Могущий з Криворізького району віддав життя за Україну

Навчався в Лозуватському ліцеї імені Тараса Шевченка в Криворізькому районі, де минули його дитячі та юнацькі роки, формувався характер — щирий, відповідальний, принциповий.

Антон був не лише воїном — він був сином, батьком, братом, надійною опорою для своєї родини. Стриманий і небагатослівний, він вирізнявся людяністю, умінням підтримати й бути поруч у найважливіші моменти.

Завжди тримав слово, до кінця стояв за те, у що вірив, був прикладом гідності, сили духу та любові до рідних і України.

23-го грудня 2025 року Антон Могущий загинув у бою за свободу та незалежність України, залишившись вірним Військовій присязі та українському народові.

У загиблого Героя залишилися родина та п’ятирічний син.

Лозуватська громада розділяє глибокий біль цієї непоправної втрати та висловлює щирі співчуття родині, близьким і побратимам Антона.

30 грудня, у вівторок, о 10:30 годині у селі Лозуватка, на Алеї пам’яті, відбудеться прощання із загиблим земляком.

Схиляємо голови в скорботі…

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога