500 000 грн. в Кривому Розі витратить на оргтехніку Центр боротьби зі СНІД

Як повідомляє «Криворізький Центр Розслідувань», 31-го серпня Комунальне підприємство «Криворізький Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Дніпропетровської обласної ради повідомило про намір укласти договір на придбання комп’ютерного обладнання у ФОП Андрій Зуб

070923 22 min

Загальна вартість закупівлі – більше півмільйона гривень.
Інформація про закупівлю міститься в системі «Прозорро».

Медична установа підпорядкована Дніпропетровській обласній раді. На придбання комп’ютерного обладнання КП «Криворізький Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» отримав 620 тис. грн. Джерело фінансування – Державний бюджет України.

На цю суму медики замовили 23 комплекти комп’ютерного обладнання у складі: системний блок, монітор, клавіатура, миша, блок безперервного живлення, а також 10 принтерів.

На торги вийшли п’ять учасників.
Перемога дісталася ФОП Андрій Зуб з Полтавщини.
Під час торгів вартість закупівлі знижено до 502 тис. 877 грн.
Підприємець також зобов’язався виконувати гарантійне сервісне обслуговування техніки.

Обладнання має бути у замовника вже до кінця вересня. Чому саме під час повномасштабної війни КП «Криворізький Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» замовляє нову комп’ютерну техніку в закупівлі не пояснюється.

Криворізький центр СНІДу працює з 1994 року, і сьогодні на обліку у центрі стоїть близько 10 000 людей, які живуть із ВІЛ.

Лікування від ВІЛ надається у п’яти різних філіях, що значно полегшує життя людям, які живуть у різних частинах Кривого Рогу. Очолює медичний заклад Геннадій Кругленко.

За повідомленням міжнародного координатора проектів по боротьбі з епідемією ВІЛ і СНІДу та її наслідками UNAIDS, після повномасштабного вторгнення, криворізький СНІД-центр отримав екстрений грант та обладнав в підвалі додаткові робочі місця ноутбуками, офісним обладнанням та Wi-Fi.

ГО Криворізький Центр Розслідувань,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога