900 переселенців цього року змогли знайти роботу завдяки Службі зайнятості на Дніпропетровщині

Служба зайнятості у Дніпропетровській області цьогоріч допомогла знайти роботу майже 900 переселенцям. Близько 170 ВПО опанували новий фах, ще троє отримали мікрогранти на відкриття власної справи. Про це повідомили на брифінгу в обласній військовій адміністрації.

900 переселенців цього року змогли знайти роботу завдяки Службі зайнятості на Дніпропетровщині

Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб. З їх числа майже 900 людей вже отримали нове місце роботи. Знаходили робочі місця переважно медсестри, бухгалтери, кухарі, продавці, водії, охоронці.

170 тимчасово безробітних переселенців підвищили професійні навички чи здобули новий фах.

«Здебільшого, вчилися на продавця, касира банку, медсестру, перукаря, манікюрницю, оператора котельні. Підвищували кваліфікацію з діловодства, офіс-менеджменту, графічного і веб-дизайну», – розповіла заступния начальника управління реалізації політики зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості Олена Мітіна. 

Три переселенці отримали гранти на створення власної справи завдяки програмі «єРобота». Для цього вони розробили бізнес-план, подали заявку, довели доброчесність та пройшли співбесіду. 

Олена Мітіна пояснювала, що за умовами програми можна отримати до 250 тис. грн для започаткування або розвитку бізнес ідеї, але головною умовою є створення нових робочих місць. Не менш важливо розробити грамотний бізнес план, аби довести потенціал проєкту. 

Періодично спеціалісти центру приїздять до місць проживання переселенців та інформують про нові вакансії, пояснюють, як долучитися до освітніх курсів або отримати ваучер на навчання. Все для того, аби допомогти влаштуватися громадянам на новому місці.

Джерело

Новости Кривого Рога