95 квартал у Кривому Розі “зачистили” від реклами

95 квартал у Кривому Розі “зачистили” від реклами0

У Кривому Розі триває демонтаж незаконної реклами — прибирають білборди та сітілайти, які засмічують міський простір. Рекламні конструкції прибирають у різних районах міста. Черга дійшла до найвідомішої площі — 95-го кварталу.


Відділ із питань реклами виконкому Криворізької міської ради повідомив, що до робіт на цій локації готувалися три місяці. На першому етапі демонтували два білборди та п’ять сітілайтів.


Конструкції прибрали із пішохідних зон також біля народної стели героїв. Зазвичай на одному із цих білбордів розміщували інформацію соціального спрямування, вшановуючи пам’ять полеглих бійців із Кривого Рогу під час антитерористичної операції. Після початку повномасштабного вторгнення на білборді біля стели публікували інформацію на підтримку полонених військовослужбовців із Кривого Рогу.


95 квартал у Кривому Розі “зачистили” від реклами1   95 квартал у Кривому Розі “зачистили” від реклами2


Читайте також: У Кривому Розі будуть оновлювати народну стелу героїв: як долучитися.


“Упевнені, що відсутність  рекламних конструкцій на кільці 95 кварталу, позитивно вплине на всіх водіїв”, — написали на сторінці відділу реклами виконкому.


Журналісти krivbass.city звернулися за коментарем до представників ГО “Криворізька асоціація учасників бойових дій та учасників АТО». Ми прагнемо з’ясувати, як демонтаж білборду вплине на організацію простору довкола меморіалу. Після отримання відповіді, коментар буде опубліковано.


Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі відбулося символічне перейменування вулиць. Рідні загиблих у російсько-українській війні захисників і захисниць із Кривого Рогу продовжують боротьбу за перейменування об’єктів у місті. Громадськість бореться, аби вулиці міста носили імена героїв, а не абстрактних понять, невідомих “діячів” чи представників рф або СРСР.

Джерело

Новости Кривого Рога