Зловмисники телефонують потенційним жертвам від імені співробітника банку та повідомляють про нібито застарілу версію банківського застосунку, яка більше не підтримується. Під цим приводом вони наполегливо пропонують встановити «оновлену» версію.
Далі аферисти надсилають фішингове посилання для завантаження застосунку через нібито офіційний чат-бот у популярних месенджерах. Дотримуючись їх «порад» ви передаєте свої авторизаційні дані від інтернет-банкінгу безпосередньо до рук злочинців.
Далі шахраї намагаються виманити одноразові коди підтвердження з SMS-повідомлень від служби підтримки банку, а заволодівши секретними комбінаціями — миттєво отримують повний контроль над інтернет-банкінгом та виводять кошти.
Кіберполіція закликає громадян бути максимально обережними та ні в якому разі не переходити за сумнівними посиланнями та не встановлювати програми з неперевірених джерел. Пам'ятайте: справжні співробітники банку ніколи не запитуватимуть у вас паролі, або одноразові смс-коди. Будьте обачні!
Нагадаємо, що раніше ми попереджали про нову шахрайську маніпуляцію — «Невеликі перекази на територію країни-агресорки»