Академія правил дорожнього руху: у Кривому Розі театрали влаштували для малечі цікаву та повчальну виставу

1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей, криворізький театр «Академія руху» вирішив приєднатися до свята та влаштувати для маленьких криворіжців захопливу. Аби для підростаючого покоління приємне поєднати з корисним, театрали у комедійній, жвавій та інтерактивній формі вивчали із ними правила безпечного поводження на дорозі.

Академія правил дорожнього руху: у Кривому Розі театрали влаштували для малечі цікаву та повчальну виставу

Нещодавно із криворізького цирку втекли три клоуна. Потрапивши у місто, вони одразу стикнулися із проблемою – провівши все життя під куполом, де із доріг – тільки прохід між глядацькими рядами, клоуни зовсім не розумілися на правилах безпечного руху. Одразу вони стали потрапляти у різноманітні аварійні ситуації, де їх рятувала лише обережність інших учасників дорожнього руху. Везіння їх було не безкінечне, з часом комедіанти все більше ризикували опинитися в халепі. Але, їм на допомогу прийшли маленькі криворіжці, які стали пояснювати дорослим усе те, що самі знали про поводження на дорозі.

Виставу саме із таким сюжетом 1 червня провели театрали із «Академії руху» під відкритим небом для криворізьких діточок. Подібне дійство вони влаштовували і раніше, а цього разу приурочили його до Міжнародного дня захисту дітей. У постановці брала участь практично вся акторська трупа. Готувалися до виступу заздалегідь, але основну частину склала імпровізація.

«Сьогодні у нас не тільки День захисту дітей, а день для дітей. При тому всьому, що наша країна переживає події, які сильно засмучують, ми намагаємося жити. Із появою все більшої кількості транспорту на дорогах – тема безпечного руху стає все більш актуальною. Ця вистава наче створена для того, аби і актори отримали гарний настрій, і насамперед, маленькі глядачі. Вона дуже весела, інтерактивна. А крім того, вчить діток елементарних правил поведінки на дорозі та того, що і як водії, так і пішоходи повинні бути взаємно ввічливі», — пояснив Сергій Бєльський, актор, режисер театру.

Завітали на виставу діти, які в цей час гуляли в парку неподалік, та вихованці навколишніх навчальних закладів. Окрім участі у постановці, для малечі підготували чимало різноманітних активностей, серед яких малюнки на асфальті, співи тощо.

Академія правил дорожнього руху: у Кривому Розі театрали влаштували для малечі цікаву та повчальну виставу1

Академія правил дорожнього руху: у Кривому Розі театрали влаштували для малечі цікаву та повчальну виставу2

Академія правил дорожнього руху: у Кривому Розі театрали влаштували для малечі цікаву та повчальну виставу3

Академія правил дорожнього руху: у Кривому Розі театрали влаштували для малечі цікаву та повчальну виставу4

Академія правил дорожнього руху: у Кривому Розі театрали влаштували для малечі цікаву та повчальну виставу5

Академія правил дорожнього руху: у Кривому Розі театрали влаштували для малечі цікаву та повчальну виставу6

Академія правил дорожнього руху: у Кривому Розі театрали влаштували для малечі цікаву та повчальну виставу7

Джерело

Новости Кривого Рога