Американки із зовнішнім різьбленням нержавіючі – особливості та правила підбору

Повна назва цієї деталі – «муфта американка нержавіюча з зовнішньою різьбою». Також можна зустріти й інші варіації назви: «розбірне з’єднання американка», «муфта американка роз’ємна», «муфта розбірна сполучна» та інші. У такому разі головне пам’ятати, що це та сама деталь, яка як би її не називали, все одно вона виконує єдину функцію – з’єднує між собою дві ділянки трубопроводу, які мають однакові діаметри.

Американка нержавіюча із зовнішнім різьбленням – основні характеристики

Американка з нержавіючої сталі – досить потрібна деталь, тому її виготовляють у багатьох модифікаціях. Основна перевага даного виробу полягає в тому, що вона дозволяє швидко і без проблем зібрати, а в майбутньому, за потреби, розібрати певні ділянки трубопровідної системи, і при цьому не використовувати зварювальні роботи.

Американки нержавіючі класифікують за такими параметрами:

  • марки нержавіючої сталі – AISI 304 та AISI 316;
  • виду приєднання – внутрішнє/зовнішнє різьблення, зовнішнє/зовнішнє різьблення, зварювання/зварювання;
  • наявності ущільнювача – з кільцем ущільнювача і без ущільнювача.

Ця деталь – досить простий виріб, але, незважаючи на це, вони мають великий попит, тому що виготовляються в різних варіаціях під всілякі потреби.

Американки нержавіючі без ущільнювача використовуються на виробництвах, де в системі будуть високі температури. У такому разі приєднувальні частини мають форму напівсфери, така конструкція забезпечує герметичність з’єднання.

Якщо виникне ситуація, коли необхідно з’єднати деталі з різними типами різьблення, тоді ставати зрозуміло, що треба купувати американку з внутрішнім/зовнішньою різьбленням. Якщо діаметри приєднувальних частин будуть відрізнятися, тоді потрібно додатково скористатися перехідною муфтою.

Як вже було зазначено вище, американки виготовляються з двох марок нержавіючої сталі – AISI 304 і AISI 316. Перший варіант – це харчова нержавіюча сталь, яка використовується в більшості випадків, а не тільки на харчових підприємствах, як це можна подумати виходячи з назви. Другий варіант – кислотостійка нержавіюча сталь, яка застосовується на фармацевтичних та хімічних підприємствах, де присутні луги та кислоти.

Купити муфту американку з нержавіючої сталі із зовнішнім різьбленням в Україні

У нашому інтернет-магазині fiting.top є великий вибір різного нержавіючого фітингу. На сайті компанії можна підібрати та придбати американки з нержавіючої сталі в різних розмірах. У картці кожного виробу міститься його опис із зазначенням основних характеристик. Якщо виникнуть труднощі з вибором, звертайтеся до наших консультантів, вони дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати відповідну американку. Замовлені товари відправляються територією України за допомогою компанії Нова Пошта.

Новости Кривого Рога