«Аркуші»: понад 4 тисячі віршів зможуть прочитати українці завдяки новому додатку

Для пошановувачів української поезії створили застосунок «Аркуші». Завдяки якому користувачі можуть ознайомитися з більше ніж чотирма тисячами  віршів, від класиків на кшталт Тараса Шевченка, Лесі Українки, до поетів нової генерації Ірини Сажинської, Надії Глушкової, Павла Щепана. Наразі він доступний тільки для користувачів iOS, але у найближчих планах розробників – створення версії для Android.  Про появу нового додатка повідомили newssky.

«Аркуші»: понад 4 тисячі віршів зможуть прочитати українці завдяки новому додатку

В Україні розробили застосунок «Аркуші» — це віртуальна бібліотека з тисячами поезій українських авторів, від класики до сьогодення.

У додатку можна знайти твори класиків на кшталт Тараса Шевченка, Лесі Українки, Степана Руданського, а також вірші більш сучасних авторів Остапа Сливинського, Олени Павлової, Мирослава Лаюка, і поетів нової генерації Ірини Сажинської, Надії Глушкової, Павла Щепана.

Каталог розділили за алфавітом, у ньому міститься 79 колекцій віршів.

У кожній колекції додатку є невелика біографічна довідка про автора/авторку. Улюблених поетів чи твори можна відмічати сердечком і формувати власні колекції. Також є можливість поділитись віршами у соцмережах.

Крім того, у застосунку є генератор випадкових віршів, що дозволить щоразу знаходити для себе новий твір.

Над дизайном проекту працював Ілля Стріхар, а розробкою займався Бен Готтліб. Команда зараз шукає розробника, який допоміг би зробити версію для Android, і пропонує писати на [email protected].

Джерело

Новости Кривого Рога