АрселорМітал Кривий Ріг повідомив про величезні збитки

Як повідомляє прес-служба «АрселорМіттал Кривий Ріг», фінансові показники за 2022 рік не те що не радують, а наводять сум

230523 14 min

Підприємство АрселорМітал Кривий Ріг зазнало 49 млрд. грн. збитків, та все ж встояло й не припинило роботу попри повномасштабну війну.

Ми зберегли свій колектив — усі працівники вчасно отримують заробітну плату.
— Зараз «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує боротися за виживання, переживши минулорічні труднощі, пов’язані з блокадою основних морських портів, а також відключення електроенергії та навіть ракетний удар. Нам вдається підтримувати задовільний стан ліквідності підприємства, в тому числі шляхом залучення кредитних коштів під гарантії Групи АрселорМіттал. Підтримка материнської компанії, а також героїчна праця наших працівників дали можливість зберегти пульс виробництва у Кривому Розі, — сказав Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Зараз на Арселор концентруються на тому, щоб поступово відновлювати все більше виробничих процесів комбінату та очікуємо перехід до позитивного показника EBITDA вже у другому півріччі цього року.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога