«АрселорМіттал Кривий Ріг» допоможе місту в боротьбі з коронавірусом

Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо зустрівся з мером Кривого Рогу Юрієм Вілкулом для обговорення екстрених заходів з протидії поширенню коронавируса в місті.

Про це повідомили в прес-службі підприємства.

Бізнес приходить на допомогу міській владі — за результатами переговорів керівництво компанії прийняло наступні рішення:

  1. «АрселорМіттал Кривий Ріг» придбає три апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) для медичних установ Кривого Рогу. Дане обладнання використовується в умовах реанімації при дихальної недостатності у пацієнтів. В даний час воно гостро затребувано медичними клініками у всіх містах України.
  2. З 23 березня санаторій-профілакторій «Джерело», який призначений для відпочинку і оздоровлення співробітників підприємства, призупиняє свою звичайну роботу. На період всеукраїнського карантину профілакторій «АрселорМіттал Кривий Ріг» буде перепрофільований в обсерваційного базу. Сюди під спостереження медиків будуть направлятися люди без симптомів захворювання і виявленого коронавируса, але раніше контактували з тими, у кого COVID-19 підтвердився. Також тут будуть знаходиться жителі міста, які нещодавно повернулися із закордонних поїздок і повинні бути ізольовані. Санаторій-профілакторій розрахований на 276 місць в окремих блоках. В санаторії є можливість ізольовано забезпечувати людей гарячою їжею. В даний час представники медичної служби підприємства спільно з міськими фахівцями оцінюють можливість доукомплектації профілакторію спеціальним інвентарем, необхідним для дотримання всіх протоколів дезінфекції.
  3. Компанія обладнає шість автомобілів швидкої допомоги медцентру підприємства всім необхідним для безпечного транспортування людей з підозрою на інфікування коронавірусів. Автомобілі будуть оснащені обладнанням згідно з чинними протоколами, з обов’язковим дотриманням індивідуального захисту для медиків і водіїв (спеціальні костюми і маски). При необхідності ці швидкі також працюватимуть і в місті.

Мауро Лонгобардо, Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

Пандемія — це виклик для всього світу. Ми зобов’язані непохитно пройти цей період випробувань, об’єднавши всі зусилля для збереження життя і здоров’я наших людей і сталого майбутнього. Багато років поспіль «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестує в розвиток охорони здоров’я. Ми знаємо гострі потреби міста і зараз надаємо екстрену допомогу, щоб разом подолати складності. «АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільший роботодавець в регіоні, докладе максимум зусиль у протидії поширенню коронавируса як на підприємстві, так і в Кривому Розі. Ми враховуємо урядові інструкції і практичний досвід інших країн світу, своєчасно ввели ряд попереджувальних заходів всередині компанії і уважно стежимо за розвитком ситуації.

Новости Кривого Рога