«АрселорМіттал Кривий Ріг» завершив будівництво нового трубопроводу для водопостачання міста – подробиці

Фото пресслужби компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Після руйнування Каховської ГЕС і обміління водосховища спеціалісти «АрселорМіттал Кривий Ріг» проклали нову водну артерію в місті. Це дозволить постачати воду з річки Інгулець і наповнювати Південне водосховище на рівні близько 3 000 кубометрів на годину.

Підприємство забезпечило перекид води реверсом через власні мережі водопостачання, а також збудувало нову насосну станцію та 5 кілометрів трубопроводу. Про це повідомили у пресслужбі промислового підприємства.

Читайте також: Підрив Каховської ГЕС: Уряд виділив 1,5 млрд грн на новий водогін для Кривого Рогу

Зазначається, що завдяки цьому проєкту виробничі процеси будуть забезпечені водою у повному обсязі, а населення Кривого Рогу вже зараз отримає до 30% необхідного обсягу води – це 80-90 тисяч кубометрів води на добу.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» завершив будівництво нового трубопроводу для водопостачання міста – подробиці1Фото пресслужби промислової компанії 

Будівництво нового водогону з використанням нашої існуючої системи водопостачання – це один з чотирьох проєктів, які після підриву Каховської дамби швидко впроваджуються в місті для вирішення проблем водопостачання.

«Компенсуючи відсутність Каховського водосховища, наш новий трубопровід забезпечить майже третину необхідного обсягу води для мешканців міста, а також закриє виробничі потреби підприємства. Цей проєкт – результат впровадження складних технологічних рішень і чергове свідчення того, що команда «АрселорМіттал Кривий Ріг» – це міцний сплав професіоналізму, досвіду та унікальних знань. Виходячи з поточної кон’юнктури ринку, рівень виробництва поки що залишиться без змін, але нова система водопостачання надає нам усі шанси для збільшення виробництва основних видів продукції», — зазначив Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Читайте також: «Я росіянам цього ніколи не пробачу», — мешканець Криворіжжя про підрив греблі Каховської ГЕС

Проєкт будівництва нового трубопроводу передбачав укладання труб діаметром до 1 000 мм, виконання поглиблення у місці забору води до 6 метрів, проведення ліній енергопостачання, установку підстанцій для забезпечення роботи двох насосів, а також благоустрій території та забезпечення зручного проїзду. Цілодобове будівництво тривало 20 днів.

 «АрселорМіттал Кривий Ріг» також є учасником ще одного проєкту із забезпечення водою міста –  перекиду води з КРЕСівського водосховища, який реалізується за кошти обласного та міського бюджетів.

Раніше ми повідомляли, що до будівництва водогону на Криворіжжі залучені міжнародні партнери.

Джерело

Новости Кривого Рога