Арсенал в автівці: на Дніпропетрвощині чоловік перевозив в авто боєприпаси та деталі для зброї

В Дніпрі поліцейські затримали чоловіка, який на автомобілі перевозив боєприпаси. Про це розповіли у ГУНП Дніпропетровської області.

У місті Дніпро 3 серпня під час патрулювання поліцейські зупини автомобіль.

В салоні, багажнику і, навіть, у моторному відсіку водій сховав понад 500 набоїв різного калібру, гранату, запал та різні деталі до автомату.

Правоохоронці вилучили все знайдене в автівці та направили на експертне дослідження.

Слідчі відділення поліції №4 Дніпровського районного управління поліції відкрили на  30 — річного перевізника боєприпасів кримінальне провадження за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Триває слідство.

Арсенал в автівці: на Дніпропетрвощині чоловік перевозив в авто боєприпаси та деталі для зброї0 Арсенал в автівці: на Дніпропетрвощині чоловік перевозив в авто боєприпаси та деталі для зброї1 Арсенал в автівці: на Дніпропетрвощині чоловік перевозив в авто боєприпаси та деталі для зброї2 Арсенал в автівці: на Дніпропетрвощині чоловік перевозив в авто боєприпаси та деталі для зброї3 Арсенал в автівці: на Дніпропетрвощині чоловік перевозив в авто боєприпаси та деталі для зброї4 Арсенал в автівці: на Дніпропетрвощині чоловік перевозив в авто боєприпаси та деталі для зброї5 Арсенал в автівці: на Дніпропетрвощині чоловік перевозив в авто боєприпаси та деталі для зброї6

Джерело

Новости Кривого Рога