Асфальтування в Кривому Розі Дніпровського шосе йде за планом

З початку року у Кривому Розі з дотриманням усіх стандартів триває ремонт автошляхів, якими рухається транзитний транспорт через місто, повідомляє Управління преси міськради

050623 1 min

Однією з таких магістралей в Кривому Розі є дорога по вулиці Дніпропетровське шосе. Нею рухається транспорт не лише у напрямку Дніпра, а й Харкова та Запоріжжя.

Крім проїжджої частини, ремонтуються і тротуари з дотриманням необхідних вимог для людей з обмеженими фізичними можливостями.

На сьогодні на ділянках дороги по вулиці Дніпропетровське шосе, від підйому на міст до вулиці Вечірньокутської, вже виконані роботи:

— зняття асфальтобетонного покриття,
— встановлення бортових каменів та бетонних поребриків,
— улаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші — понад 20 тонн.

Крім того, асфальтоукладальником зроблено улаштування верхнього шару покриття з гарячих асфальтобетонних сумішей — 11 880 кв.м та улаштовані тротуари — 9 402 кв.м.

Головний інженер ТОВ «Весташляхбуд», Бікаревич Олег запевнив, що роботи з укладання асфальтобетону планується закінчити 20 червня.

Щодня близько 30 робітників працює на об’єкті. Роботи пов’язаних із заміною основи дороги, асфальтобетонного покриття, бортового каменю та бетонних поребриків виконуються якісно та з дотриманням всіх норм.

Всі роботи ведуться за графіком. Наразі тривають роботи з укладання верхнього шару асфальту на ділянках від мосту у бік м. Дніпро, та від вул. Вечірньокутської у бік Автовокзалу.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога