Без батька залишився син: на Бахмутському напрямку загинув криворіжець Павло Павелко

Без батька залишився син: на Бахмутському напрямку загинув криворіжець Павло Павелко0

Павлу Павелку було 30 років. Молодий чоловік був випускником Міжрегіонального центру професійної перепідготовки, що знаходиться у Центрально-Міському районі.


17 лютого 2023 року Павло став до лав 128-ї бригади Територіальної оборони, останнім часом чоловік служив на сході України. Днями стало відомо про загибель бійця. Виконуючи бойове завдання на Бахмутському напрямку, Павло загинув. Це сталося 14 травня 2023 року.


Інформацію про загибель криворіжця повідомив його рідний брат Євгеній, а пізніше підтвердили у Міжрегіональному центрі професійної перепідготовки.


“Родина Центру сумує та висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу загибелі випускника Павла Павелка. Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу…”, — написали на сторінці навчального закладу.


Відомо, що у чоловіка залишилися дружина, маленький син, мати, бабуся та брат.


Журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній “Книзі пам’яті”. Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам

Джерело

Новости Кривого Рога