Безбар’єрне навчання: на Дніпропетровщині працює інклюзивна автошкола

Фото Дніпропетровської ОВА

У Дніпрі люди з інвалідністю можуть отримати водійське посвідчення. У місті реалізується проєкт інклюзивної автошколи. Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

У автошколі люди з інвалідністю можуть опанувати теорію, навчитися ручному керуванню та отримати водійське посвідчення. Вона діє при Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. 

Читайте також: сервіси в «Дії», які можуть стати криворіжцям у нагоді: алгоритм замовлення документів

Навчальний курс розроблений за спеціальною програмою, адаптованою до потреб людей з інвалідністю. Триває 11 тижнів. Чотири з них виділені на теорію, сім – на практику. 

Кожен учень може відвідувати заняття за зручним графіком. Індивідуально або у складі змішаних інклюзивних груп. Теоретичний курс можна пройти й онлайн. 

Для вступу необхідно подати заявку та документи.  

Заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко розповіла, що через війну кількість осіб з інвалідністю зростає не лише серед захисників та захисниць, а й серед цивільних. МВС прагне охопити й тих людей, які набули інвалідність ще до війни, або мають вроджену інвалідність та уже давно мають намір стати водієм.

«Ми створили не просто автошколи, а комплексну державну послугу, яка сприятиме адаптації цієї категорії населення до керування транспортними засобами. Разом з тим, ми хочемо охопити й тих людей, які набули інвалідність ще до війни або мають вроджену інвалідність та уже давно мають намір стати водієм», – зазначила Катерина Павліченко.

В області така школа працює при Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ за адресою: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26. Звертатися можна за номером: (067)-636-97-40.

Проєкт реалізує МВС України у межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». Автошколи для людей з інвалідністю створили також у Київській, Львівській, Хмельницькій та Кіровоградській областях.

Раніше ми писали: два місяці у Кривому Розі працює офіс «Я-Ветеран»: з якими запитами звертаються Захисники. Основне завдання офісу– надання професійних публічних, у тому числі адміністративних, послуг Захисникам і Захисницям та їхнім родинам.

Джерело

Новости Кривого Рога