Безпека в пріоритеті: криворізькі поліцейські нагадали школярам правила поведінки на вулиці та в побуті на початку навчального року

Безпека в пріоритеті: криворізькі поліцейські нагадали школярам правила поведінки на вулиці та в побуті на початку навчального року

У перший день нового навчального року патрульні поліцейські Кривого Рогу нагадали школярам і батькам основні парвила поведінки на вулиці та в побуті, щоб убезпечити їх від непоправних помилок.

  • Якщо лунає повітряна тривога, чітко виконуй вказівки дорослих, вчителів, швидко та без паніки пройди в укриття. Якщо поряд немає укриття, то від потенційної небезпеки (місце влучання снаряда) тебе має відділяти щонайменше дві стіни. Не ігноруй сигнали тривоги.
  • Дотримуйся правил дорожнього руху. Переходь дорогу лише в дозволених місцях, будь видимим в темну пору доби або за умови недостатньої видимості (дощ, туман). Під час їзди на транспорті використовуй захисне спорядження та не здійснюй небезпечних маневрів.
  • Булінг — це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини (або групи дітей) щодо іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском. Завжди повідомляй про випадки булінгу вчителю, або тому, кому ти довіряєш.

Читайте також: Двоє вихованців ДЮСШ №10 вибороли нагороди європейських змагань у Польщі

  • Незнайомі люди потенційно небезпечні. Не розмовляй, не розказуй про себе, не допомагай, не приймай подарунки від незнайомців. Якщо відчуваєш небезпеку — рухайся в людне місце, кричи про допомогу.
  • Не чіпай залишені предмети на вулиці або у громадських місцях. Небезпечними можуть бути навіть іграшки. Не користуйся поблизу підозрілого предмета телефоном. Негайно повідом про виявлення підозрілого предмета за телефоном 101 або 102.
  • Розповідай батькам про те, що тебе турбує в інтернеті. Не переходь на сайти, які не призначені для перегляду дітьми. Не давай ніякої особистої інформації, не надсилай свої фото незнайомцям. Не відповідай на пропозиції, через які тобі соромно.

«Дотримуйся цих правил і будеш в безпеці!», зазначають патрульні.

Раніше ми писали: У Тернівському районі Кривого Рогу днями дві подруги 9 і 10 років вранці вийшли з дому і довгий час не поверталися. Дівчат розшукав службовий пес разом із кінологом. 

Джерело

Новости Кривого Рога