Біль безкінечних втрат: війна обірвала життя криворізького нацгвардійця Михайла Маханькова

Шкільну родину Кривого Рогу сколихнула трагічна звістка. Під час виконання бойового завдання з захисту українців від зазіхань російських терористів загинув Михайло Маханьков. Про це повідомили на сторінці гімназії №4 у Facebook, випускником якої був захисник.

Біль безкінечних втрат: війна обірвала життя криворізького нацгвардійця Михайла Маханькова

Кривий Ріг та вся Україна втратили ще одного свого вірного та мужнього сина. Війна забрала життя Михайла Маханькова. Захисник служив у лавах Нацгвардії з 2020 року. Побував на навчанні у Великій Британії, мав звання сержанта. Життя Героя обірвалося 23 серпня у День Державного прапора, за який так самовіддано воював криворіжець. Без рідної кровинки на цьому світі залишилася сестра воїна. 

«Вічна пам'ять і слава воїну, який до останнього подиху самовіддано захищав свою Батьківщину та кожного з нас! Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!», — йдеться у повідомленні гімназії №4, яку свого часу закінчив полеглий захисник. 

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі провели у вічність 37-річного штурмовика Артема Зеленського, який був родом із Запорізької області.

Біль безкінечних втрат: війна обірвала життя криворізького нацгвардійця Михайла Маханькова1

Джерело

Новости Кривого Рога