Більше ста призових місць посіли юні криворізькі фотографи у обласному фотоконкурсі «Моя Україно»

За підсумками журі обласного заочного фотоконкурсу «Моя Україно» юні криворізькі фотомайстри посіли 101 призове місце у 13 номінаціях. Всього у конкурсі взяли участь 920 авторів з різних міст Дніпропетровської області із двома тисячами робіт. Результати оприлюднили на сторінці Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.

Більше ста призових місць посіли юні криворізькі фотографи у обласному фотоконкурсі «Моя Україно»

Як зазначили у закладі, найбільшу кількість фоторобот діти подавали у номінаціях, що відображують природні явища та оточуюче навколишнє  середовище, нариси з повсякденного життя, портрети сучасників, пейзажі. Багато робіт оспівують любов до України, свого краю, своєї сім’ї. Лідером серед номінацій за кількістю заявлених робіт став пейзаж. Журі треба було розглянути 501 роботу щоб обрати переможців. Наступною за популярністю та кількістю світлин стала номінація «Флора і фауна» – 395 конкурсних  фото. 

У конкурсі взяли участь юні фотомитці з Кривого Рогу, Дніпра, Тернівки, Першотравенська, Марганця, Покрова, Павлограда,  Жовтих Вод, Новомосковська, Кам’янського, Верхньодніпровська, Павлоградського, Широківського, Новомосковського, Синельниківського, Дніпровського, Криворізького районів. Також у конкурсі взяли участь вихованці Кременецького центру дитячої творчості.

Кривий Ріг представляли вихованці як шкіл і ліцеїв, так і різних позашкільних закладів освіти. За словами організаторів високою якістю виконання, творчим задумом та вмінням нетрадиційно бачити та відображати у фотознімках серед інших вирізнялись роботи вихованців «Станції юних техніків» Тернівського, Покровського, Саксаганського та Інгулецького районів Кривого Рогу та «Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району».

За результатами конкурсу на рахунку нашої творчої молоді 101 призове місце, з яких – 27 перших. Так кращими портретними знімками визнано роботи Софії Борчан, Даниїла Долганова, Дар'ї Кучер, Богдана Мінька та Дарії Потапенко. Серед пейзажів – роботи Івана Долганова, Євгена Ковбасенка, Євгенії Матковської і Артема Савчука. Перше місце серед натюрмортів у світлин Юліани Лопухової і Поліни Руденко.

У одній з масових за кількістю учасників номінації «Флора і фауна» перемогли Олексій Василенко, Іван Долганов, Софія Клімчук, Ліза Лагода, Данило Лашкунов та Маргарита Чушенкова. У макрозйомці кращими визнали Олексія Бойденка і Марію Дяченко. У номінації «Побутове/жанрове фото» серед переможців Євген Ковбасенко, Дарія Потапенко, Карина Погрібна, Олександра Різун і Артем Тодорашко. 

Кращим гумористичним фото визнана робота Юлії Наріжної. У номінації «Репортажне фото» перемогла світлина Марії Неумивайченко. А серед кращих фото із застосуванням програми Adobe Photoshop опиналась робота Аліси Якимчук.

Більше ста призових місць посіли юні криворізькі фотографи у обласному фотоконкурсі «Моя Україно»1

Більше ста призових місць посіли юні криворізькі фотографи у обласному фотоконкурсі «Моя Україно»2

Більше ста призових місць посіли юні криворізькі фотографи у обласному фотоконкурсі «Моя Україно»3

Більше ста призових місць посіли юні криворізькі фотографи у обласному фотоконкурсі «Моя Україно»4

Більше ста призових місць посіли юні криворізькі фотографи у обласному фотоконкурсі «Моя Україно»5

Більше ста призових місць посіли юні криворізькі фотографи у обласному фотоконкурсі «Моя Україно»6

Більше ста призових місць посіли юні криворізькі фотографи у обласному фотоконкурсі «Моя Україно»7

Більше ста призових місць посіли юні криворізькі фотографи у обласному фотоконкурсі «Моя Україно»8

Більше ста призових місць посіли юні криворізькі фотографи у обласному фотоконкурсі «Моя Україно»9

Джерело

Новости Кривого Рога