Бізнесвумен Кривого Рогу запрошують на форум жіночого лідерства: участь безкоштовна

Фото з мережі інтернет

На Дніпропетровщині 11 липня відбудеться жіночий бізнес-форум. Як долучитися, розповіли в обласній військовій адміністрації.

Форум присвячений розвитку жіночого лідерства й підприємництва в умовах війни.

«Разом з бізнес-клубом та за підтримки USAID організовуємо форум. Обговоримо роль жінок у політиці, міжнародній дипломатії, підприємництві. Запрошуємо усіх бажаючих», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Читайте також: сексизм у політиці та бізнесі: у Кривому Розі говорили про сучасні проблеми жінок

Зустріч бізнесвумен Дніпропетровщини складатиметься з двох тематичних сесій. Перша – про жінок у політиці та міжнародних відносинах. Під час другої спікерки поділяться власним досвідом розвитку бізнесу в умовах війни.

Участь у форумі безкоштовна. Але за попередньої реєстрації. У відповідь на вашу заявку надійде лист-запрошення та повна інформація щодо місця проведення.

Форум організовує Дніпропетровська ОВА спільно з бізнес-об’єднанням «Business Woman Club» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Раніше ми писали: до Кривого Рогу перевозять бізнеси з окупованих територій: скільки їх за офіційними даними. За словами фахівців, за період воєнного стану до криворізького «офісу реєстрації» звернулися 420 вимушених переселенців. Всі вони хотіли зареєструвати свій бізнес у Кривому Розі. З них 187 так званих ФОПів та більше 231 юридичних осіб.

Джерело

Новости Кривого Рога