Благодійний фонд у Кривому Розі видає продуктові набори — хто та як може отримати

Благодійний фонд у Кривому Розі видає продуктові набори - хто та як може отримати0

Благодійний фонд “Карітас Кривий Ріг” продовжує допомагати внутрішньо переміщеним особам у Кривому Розі. Спільнота видає продуктові набори для переселенців пільгових категорій. Нещодавно оголосили новий етап видачі: продукти можна отримати вдруге та без попереднього запису.


Читайте також: Українці можуть отримати допомогу від Фонду союзників світу.


Категорії ВПО, які можуть претендувати на допомогу:

  • люди із інвалідністю І або ІІ груп,
  • люди похилого віку 60+,
  • багатодітні родини із трьома та більше неповнолітніми дітьми,
  • вагітні жінки та матері дітей до трьох років,
  • самотні батьки, які проживають разом із дітьми,
  • важкохворі люди.


Допомогу можуть отримати ВПО, які живуть у Кривому Розі після 24 лютого 2023 року. Щоб отримати продуктовий набір, слід надати документи для підтвердження статусу ВПО та пільгової категорії. Про це повідомили у благодійному фонді.


Читайте також: В Україні збільшились ціни на свинину та сало.


Отримати допомогу можна з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00 за адресою вул. Івана Франка, 8. Довідки можна отримати за допомогою +38 (098) 892 03 69 або +38 (050) 591 17 23. Телефонуйте у будні у робочий час.


Нагадаємо, що з 10 травня мешканці Дніпропетровщини можуть взяти участь у новій програмі “єВідновлення”. Це виплата грошової допомоги на ремонт понівеченого через війну житла. У першу чергу йдеться про незначні ушкодження, які можна швидко ліквідувати, наприклад, заміну вікон і дверей, перекриття даху.

Джерело

Новости Кривого Рога