Благодійний концерт у Кривому Розі: містяни слухали гурт Tember Blanche

Благодійний концерт у Кривому Розі: містяни слухали гурт Tember Blanche

У Кривому Розі відбувся благодійний концерт гурту Tember Blanche. Tember Blanche — це сучасний український інді-поп дует із Києва, створений у 2020 році. У колективі співає свої власні пісні Олександра Ганапольська – солістка й авторка, на гітарі грає Владислав Лагода. Журналісти krivbass.city також відвідали концерт і побачили все на власні очі.

Читайте також: Співали і бойовий дух піднімали: у Кривому Розі виступав військовий оркестр

Благодійний концерт у Кривому Розі: містяни слухали гурт Tember Blanche1

«Наші пісні здебільшого про весь досвід, який ми переживали. Оскільки я здебільшого авторка текстів, то наші пісні про більш внутрішні переживання, про боротьбу з собою та за власне місце в світі. Також є пісні про кохання, але їх дуже мало — 2 максимум», — зазначила солістка гурту Олександра Ганапольська.

Ініціювало захід неформальне молодіжне об’єднання «Генератор» у співпраці з онлайн-медіа «Перший Криворізький» у межах проєкту «Історичне літо». Всі гроші, отримані з квитків, будуть витрачені на потреби постраждалих від російської агресії, якими опікується БО «39 жіноча сотня самооборони м. Кривий Ріг».

Благодійний концерт у Кривому Розі: містяни слухали гурт Tember Blanche2

«Благодійні концерті — це частина нашої роботи, адже ми в тилу робим ту роботу, яку вміємо найкраще. Такі концерти це з одного боку добра справа, а з іншого моральний відпочинок для людей, які приходять послухати нас», — розказав Владислав Лагода, гітарист гурту.

Музиканти вважають важливим зберігати і популяризувати українську культуру і історію. Адже, не дивлячись на те, що російські окупанти прийшли до нас все це знищити, все українське розвивається і стає тільки сильніше.

Благодійний концерт у Кривому Розі: містяни слухали гурт Tember Blanche3

«Це мій улюблений український гурт і я не могла пропустити цей концерт. Люблю цей дует, адже вони співають про те, що мені близько, про прості людські емоції та почуття. І це мені дуже відгукується», — поділилася своїми враженями Єлизавета. 

Раніше ми повідомляли, що в межах серії незламних концертів у культурно-громадському центрі ШЕLTER+ мистецька спільнота Poroda організовує благодійний захід. 

Джерело

Новости Кривого Рога