Благодійники подарували Кривому Рогу комфортабельний автобус-гармошку

Як повідомляє «Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради», у рамках відносин між Кривим Рогом та Благодійним фондом «Розвиток міста», Кривий Ріг отримав ще один новий сучасний автобус — евробус марки MERCEDES-BENZ Citaro

070623 14 min

070623 15 min

Це вже другий автобус для Кривого Рогу фонду «Розвиток міста». Автобус, який отримали від міжнародних партнерів — сучасний, комфортабельний та розрахований на 51 пасажирське місце, а всього він може перевозити 141 пасажира.

Важливо, що в автобусі передбачені місця для людей з обмеженими можливостями.
Цей автобус буде залучений для перевезень на міському маршруті – 228».

З того часу, як волонтери фонду вперше зустрілися з власниками компанії Кохер/Лутз, які подарували нашому місту перший автобус, пройшло майже пів року.

За цей час вони мали змогу переконатися в тому, що автобус працює для блага мешканців міста і курсує згідно з зазначеним маршрутом. Німцям регулярно надсилали відео та фотозвіти.

Тому коли в їх компанії була можливість продати автобус за залишковою вартістю, вони не вагаючись зателефонували у Кривий Ріг. Майже півтора місяця благодійники займалися оформленням належних документів, банківськими оплатами, оформленням та транспортуванням автобуса.

Наразі волонтери ведуть перемовини з бургомістром міста Тюбінген з приводу передачі нашому місту ще декількох автобусів. Для німців дуже важливим є прозорість та належне використання допомоги.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога