Бойового медика з Кривого Рогу нагородили медаллю «За поранення»: що відомо

Зображення Криворізької окремої бригади тероборони

Відзнакою Міністерства оборони України нагородили бойового медика 129-ї Криворізької окремої бригади територіальної оборони Любомира з позивним «Мір». Воїн отримав медаль «За поранення», яка має девіз «За жертву крові в боях за волю України».

Ще у 2018 році Любомир підписав контракт і пішов служити до Аеробільних військ ЗСУ. А після завершення служби лише кілька місяців відпочив у статусі цивільного – почалося повномасштабне вторгнення росії.

Читайте також: Військовим «АРЕЙ» вручили ордени та відзнаки у річницю створення батальйону

Спершу Любомир увійшов до складу Інгулецької самооборони і вже готувався відбиватись від стрімкого просування ворога, але колони окупантів було зупинено і частково знищено. Через місяць після початку російського вторгнення «Мір» пішов до ТЦК, звідки його направили до пункту формування Територіальної оборони. Бійця із належною військовою підготовкою забрали до розвідгрупи бригади, у складі якої Любомир брав участь у звільнені херсонських земель.

Він воїн широкого профілю, брав участь у штурмових діях, був бойовим медиком підрозділу, керував БПЛА. На його рахунку і вдала підготовка до зачисток, і своєчасне вміле надання медичної допомоги, і врятовані життя.

Під час служби Любомир і сам отримував контузії. Але у боях на Донецькому напрямку його наздогнала вибухова хвиля, того дня хлопців накрило. Рятуючись, Любомир з товаришем бігли до траншеї. Вже зістрибуючи в траншею «Мір» відчув потужний удар вибуху і впав на землю.

Раніше ми повідомляли, що у День Незалежності українці утворять найбільший в історії живий ланцюг.

Джерело

Новости Кривого Рога