«Бомбідарій 2.0» у Кривому Розі: мешканці збирали гроші на допомогу ЗСУ

«Бомбідарій 2.0» у Кривому Розі: мешканці збирали гроші на допомогу ЗСУ0

Цими вихідними у Кривому Розі відбувся міні-фест «Бомбідарій 2.0». Це вже другий фестиваль, який влаштувало мистецьке об’єднання Poroda. Журналісти krivbass.city також відвідали фест та бачили все на власні очі.

Від початку повномасштабного вторгнення усі події від мистецького об’єднання Poroda стали благодійними — команда передає прибуток на потреби армії та ВПО. Першим у цьому ланцюжку став міні-фестиваль «Бомбідарій», проведений у квітні 2022 року — на заході було зібрано 26 тисяч гривень для Волонтерського штабу ТрО.

Читайте також: Байкерський пробіг «Червоно-зелена стрічка пам’яті»: у Кривому Розі нагадали про подвиг захисників Маріуполя – фото

       «Бомбідарій 2.0» у Кривому Розі: мешканці збирали гроші на допомогу ЗСУ1   «Бомбідарій 2.0» у Кривому Розі: мешканці збирали гроші на допомогу ЗСУ2

Мета другого міні-фесту залишилась тією ж – це фінансово допомогти нашим ЗСУ. Захід проходив у бомбосховищі Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1.

«Бомбідарій 2.0» у Кривому Розі: мешканці збирали гроші на допомогу ЗСУ3

«Власне у бомбосховищі проходить музична і поетична програма, також – частина виставки. На вулиці ж у нас представлені виставкові локації та ярмарок. Ми проводимо вже другий міні-фест для збору коштів на ЗСУ, попередній проводили рік тому. У нас дуже насичена програма: музична, поетична, ярмаркова, дуже багато цікавого», — зазначила Ірина Божко, засновниця мистецького об’єднання Poroda.

Криворіжці, які завітали на фестиваль, мали змогу насолодитися електронною музикою від діджеїв з Кривого Рогу, Дніпра, Києва та Сєверодонецька.

    «Бомбідарій 2.0» у Кривому Розі: мешканці збирали гроші на допомогу ЗСУ4   «Бомбідарій 2.0» у Кривому Розі: мешканці збирали гроші на допомогу ЗСУ5

Також послухати вірші, подивитися на виставку робіт, придбати собі українські народні прикраси, поласувати смаколиками з кавою та просто поспілкуватися один з одним.

«Бомбідарій 2.0» у Кривому Розі: мешканці збирали гроші на допомогу ЗСУ6

«У цьому фесті беруть участь багато моїх знайомих, з якими я ще познайомилась в університеті. Вони завжди робили дуже цікаві перформанси. Мені подобається атмосфера і те, що дуже багато людей прийшли такими яскравими. Нарешті під час війни ти бачиш якісь кольори, що життя триває», — розповіла Анна, відвідувачка фесту.

Нагадаємо, що на початку травня у Кривому Розі відбувся концерт харківського гурту Alcohol Ukulele . Це команда, яка співає пісні про всім відомі життєві події та болі — упирів із міськради, псів Авакова, Чорнобаївку та т.зв. бл*діну, що летить. До Кривого Рогу Alcohol Ukulele запросило криворізьке творче об’єднання Poroda. Це вже вдруге, коли об’єднання привозить харків’ян у рідне місто. 

Джерело

Новости Кривого Рога