Бомбідарій 2.0: у Кривому Розі відбудеться другий благодійний міні-фест у бомбосховищі

Бомбідарій 2.0: у Кривому Розі відбудеться другий благодійний міні-фест у бомбосховищі0

Від початку повномасштабного вторгнення усі події від мистецького об’єднання Poroda стали благодійними — команда передає прибуток на потреби армії та ВПО.

Першим у цьому ланцюжку став міні-фестиваль Бомбідарій, проведений у квітні 2022 року — на заході було зібрано 26 тисяч гривень для Волонтерського штабу ТрО.

Це був один із перших культурно-мистецьких заходів, проведених у Кривому Розі після 24 лютого — багатьом він подарував надію та живе тепло у період постійної тривоги й паніки.

6 травня у Кривому Розі відбувся концерт харківського гурту Alcohol Ukulele . Це команда, яка співає пісні про всім відомі життєві події та болі — упирів із міськради, псів Авакова, Чорнобаївку та т.зв. бл*діну, що летить. До Кривого Рогу Alcohol Ukulele запросило криворізьке творче об’єднання Poroda. Це вже вдруге, коли об’єднання привозить харків’ян у рідне місто. 

Другий Бомбідарій має стати двадцятою подією Породи за час повномасштабної війни. Мета заходу — допомогти людям емоційно «перезарядитися», підсвітити культурні процеси у складний час та зібрати якомога більше коштів для допомоги ЗСУ.

Читайте такожНайближчої суботи, 13 травня, у Кривому Розі проведуть екологічну акцію “Міський город”. 

Міні-фест відбудеться 20 травня у бомбосховищі Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1, за адресою вул. Трамвайна, 11. Початок — о 13:00. Вхідний квиток купується на місці й коштує 200 грн. Для військових, ВПО і фотографів вхід безкоштовний.

На гостей заходу чекають:

— електронна музика від діджеїв з Кривого Рогу, Дніпра, Києва та Сєверодонецька;

— музично-поетичні перфоманси;

— віджеїнг;

— виставка-ярмарок локального мистецтва та крафту — від стікерів і листівок до свічок і кованих сувенірів ручної роботи;

— крафтові смаколики;

— гаряча кава, яка не дасть змерзнути в укритті;

— різноманітні інтерактиви.

Нагадаємо, 18 травня в Україні святкуватимуть День вишиванки. Це свято, присвячене національному вбранню — вишиванці, яка є символом національної єдності та культурної спадщини України.

Джерело

Новости Кривого Рога