Боронячи нашу державу, загинув криворіжець Андрій Коромисло: що відомо про Героя

Боронячи нашу державу, загинув криворіжець Андрій Коромисло: що відомо про Героя

У російсько-українській війні 25 серпня 2023 року у бою поблизу селища Роботине у Запорізькій області, загинув Андрій Коромисло. Про трагічну звістку повідомили у Міжрегіональному центрі професійної перепідготовки.

Андрій з січня 2022 року став на захист своєї країни. Був стрільцем 82-ї окремої десантно-штурмової бригади. Від початку повномасштабного вторгнення встиг побувати на військових навчаннях у Німеччині, був досвідченим водієм бронетранспортера. 25 серпня він був смертельно поранений у бою на Запорізькому напрямку. Герой відав своє життя за свободу та мирне небо над Україною.

«У військового залишилася дружина, донька-підліток, мати та сестра. Чоловік неймовірно любив своїх дівчат і саме заради них мужньо захищав свій дім. Ми ніколи не забудемо тих, хто за наше майбутнє віддав найцінніше – своє життя», — написали про свого випускника у Міжрегіональному центрі професійної перепідготовки.

Герою назавжди 35 років.

Нагадаємо, що журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

 

Джерело

Новости Кривого Рога