Боронячи нашу державу, загинув криворіжець Богдан Печенюк: що відомо

Боронячи нашу державу, загинув криворіжець Богдан Печенюк: що відомо

У російсько-українській війні 27 липня 2023 року загинув Богдан Печенюк, заступник начальника дільниці №15 шахти «Криворізька». Про трагічну звістку повідомили у пресслужбі АТ «Кривбасзалізрудком».

Читайте також: Внаслідок отриманих травм помер військовослужбовець Степан Копко: що відомо

Богдан Валентинович народився 27 грудня 1971 в м. Кривий Ріг. Після закінчення школи навчався в Одеському мореходному училищі. Виробничу практику проходив автослюсарем на Криворізькому АТП 11229. Протягом 1990-1992 років проходив військову строкову службу. Демобілізувавшись, працевлаштувався в Управління внутрішніх справ, де пропрацював майже півтора року. Згодом трудився слюсарем на різних підприємствах Кривого Рогу і паралельно здобував освіту. Закінчивши Криворізький технікум рудничної автоматики пов’язав своє життя з Криворізьким залізорудним комбінатом – працевлаштувався гірником підземним на дільницю No15 (бурових робіт) шахти «Криворізька». Остання його посада – заступник начальника дільниці №15, де він трудився донині.

25 лютого 2022 року Богдана Печенюка було мобілізовано до лав Збройних сил України. Ніс службу головним сержантом 2-го стрілецького взводу 2-ої стрілецької роти 1-го стрілецького батальйону військової частини А0501.

На жаль, 27 липня 2023 року під час виконання бойових завдань в складі даного підрозділу він загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

Без чоловіка залишилася дружина Тетяна Миколаївна, без батька – донька Варвара.

Нагадаємо, що журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога