Брат тенісиситки з США отримав поранення внаслідок влучання ракети в багатоповерхівку в Кривому Розі. Дівчина збирає кошти для нього і інших постраждалих

«Привіт, мене звуть Кеті Волинець, я американка в першому поколінні, багато членів моєї сім’ї живуть в Україні.

Вранці 31 липня стався черговий ракетний обстріл Кривого Рогу, Україна. Одна з ракет влучила в житловий 9-поверховий будинок, у якому мешкав один із моїх двоюрідних братів. Унаслідок влучання ракети було повністю зруйновано з 4-го по 9-й поверхи. Також було зруйновано сусідні квартири, які тепер непридатні для проживання. Унаслідок цього обстрілу загинули 6 осіб, включно з 10-річною дитиною, і щонайменше 80 дістали поранення, зокрема 8 дітей.

Моєму двоюрідному братові дуже пощастило, він врятувався, але дістав осколкові поранення лівої руки, плеча, скроневої ділянки голови, а також струс мозку. Усі люди, які постраждали від цього теракту, втратили свої домівки, майно та документи. Я збираю кошти для передачі моєму постраждалому двоюрідному брату і всім людям з багатоквартирного будинку, які втратили своїх близьких, житло і майно. Будь ласка, допоможіть мені зібрати гроші, щоб допомогти їм у їхній ситуації. Я буду переказувати пожертви своєму двоюрідному братові в Україні, і він створив систему розподілу коштів серед постраждалих людей з цього будинку. Для них важливий кожен цент», – написала тенісистка.

Кеті народилась вже у Сполучених Штатах, куди її батьки емігрували наприкінці 1990-х. Однак сім'я не втрачала зв'язок з численними родичами, які залишились в Україні. Кеті — зі спортивної сім'ї. Її батько працював в Україні анестезіологом і полюбляв грати у настільний теніс, мати професійно займалась плаванням, а брат у США грав у теніс у UC Davis. 
 

Брат тенісиситки з США отримав поранення внаслідок влучання ракети в багатоповерхівку в Кривому Розі. Дівчина збирає кошти для нього і інших постраждалих0 Брат тенісиситки з США отримав поранення внаслідок влучання ракети в багатоповерхівку в Кривому Розі. Дівчина збирає кошти для нього і інших постраждалих1

Джерело

Новости Кривого Рога