Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 11 08 23

Добрий вечір, шановні земляки. Коротко про підсумки п’ятниці.

Ситуація на нашому напрямку фронту залишається під контролем Збройних Сил України. За інформацією Об’єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напрямку, в результаті роботи наших ракетних військ та артилерії знищено 5 складів боєприпасів і 16 одиниць озброєння та військової техніки противника.

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, окупанти продовжують терор населених пунктів на правому, нашому березі річки Дніпро. Противник завдав авіаційного удару в районі Козацького, артилерійських обстрілів ворога зазнали ще понад 20 населених пунктів Херсонської області по нашому берегу річки.

У Нікопольському районі ворог знову обстріляв Нікополь. Постраждала літня жінка, її госпіталізували в стані середньої тяжкості. Наразі її стан задовільний. Пошкоджено 15 приватних будинків, 6 господарських споруд, авто та 5 ЛЕП.

У Криворізькому районі обстрілів не було.

У Кривому Розі вся важлива інфраструктура, комунальний транспорт, соціальні та медичні установи працюють стабільно. Водопостачання з Південного водосховища вже 64 дні здійснюється без постачання води з Дніпра. Нагадую, що ми побудували вже три водогони: один – тимчасовий з Інгульця і три – з Кресівського водосховища, що дозволяє хоч і в дуже економному режимі, але підтримувати водний баланс і забезпечувати місто водою. Тож ставимося до споживання води максимально економно. Триває будівництво головного проєкту – це перекид води на 30 км з Інгульця до Південного кількома нитками труб.

В лікарнях міста залишаються 3 людини, які постраждали після терористичної ракетної атаки на вул. Українській. Стан середній, без негативної динаміки. Лікування триває, все необхідне для цього є.

Як завжди зберігаємо спокій, витримку, економимо воду, віримо у наші незламні Збройні Сили, нашого Президента та нашу неминучу Перемогу!

Скучної вам ночі, дорогі земляки!

Слава Кривбасу та Слава Україні!

Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 11 08 230

Джерело

Новости Кривого Рога