Бронетехніці ворога – приготуватися: службовець Інгулецької механізованої бригади розповів про своє навчання на протитанкових ракетних комплексах

Службовець 60 окремої механізованої Інгулецької бригади Дмитро разом зі своїми побратимами став до лав захисників ще в перші дні повномасштабного вторгнення. Зараз підрозділ воїна проходить підготовку на західному протанковому ракетному комплексі. Історію хлопця та розповідь про те, як проходить навчання оприлюднила бригада на своїй офіційній сторінці в соцмережі.

Бронетехніці ворога – приготуватися: службовець Інгулецької механізованої бригади розповів про своє навчання на протитанкових ракетних комплексах

Окупанти у своєму вторгненні до нашої країни використовують велику кількість різної бронетехніки — танки, бойові машини піхоти, бронетранспортери. Хоч за півтора роки війни наші захисники уже знищили велику їх кількість, у росіян все ще залишається чимало бронетехніки, особливо старої. Знищують їх надалі наші воїни, використовуючи протитанкові ракетні комплекси. 

Відточують свою майстерність при використанні таких комплексів і службовці 60 окремої механізованої Інгулецької бригади. Серед них — Дмитро на псевдо «Київстар». Про історію походження такого незвичного позивного чоловік розповідає: «Я працюю у цій компанії більше восьми років. Як прийшов до ЗСУ — перший час усім допомагав із зв'язком, із налаштуванням інтернету. Так воно і прикріпилося». 

Навчається підрозділ «Київстару» на установках TOW-2B. Цей ПТРК — американського виробництва. Свого часу він показав надзвичайну ефективність, коли його використовували підтримані США повстанці в Сирії проти бронетехніки військ тамтешнього проросійського диктатора Асада. 

Комплекс складається з пускової установки та автомобіля, на якій вона розміщена — HMMWV (він же — «Хамві», більш відомий своєю цивільною версією, «Хамером»). Таке поєднання дозволяє воїнам бути надзвичайно мобільними та швидко змінювати своє місцерозташування на полі бою. 

Про своїх побратимів та їх готовність нищити ворога «Київстар» каже: «У нас дуже мотивований особовий склад. Майже всі хлопці на початку війни, в лютому, самі прийшли до військомматів. І ми сьогодні робимо все, що від нас залежить, щоб якомога скоріше наблизити нашу Перемогу».

Джерело

Новости Кривого Рога