Будівництво скейт-парку в Криворізькому районі проінспектував голова КРВА

Кожна громада продовжує працювати, незважаючи на війну. Органи місцевого самоврядування роблять все можливе, щоб мешканці і мешканки населених пунктів громади почувалися комфортно і безпечно, вважають у військовій адміністрації Криворізького району

120923 18 min

120923 19 min

120923 20 min

Голова КРВА Євген СИТНИЧЕНКО відвідав місто Апостолове, яке минулого року постійно потерпало від рашистських обстрілів, нині намагається жити повноцінним життям.

У центральному парку міста навесні цього року почали будівництво скейт-парку для активної міської молоді. Роботи майже завершені, перші пробні заїзди скейтерів відбулися. Батьки мають змогу відпочити в затишному парку, поки діти, навіть в умовах війни, ведуть активний спосіб життя.

У центрі міста, біля Апостолівської міської ради, коштом місцевого бюджету триває капітальний ремонт бомбосховища для мешканців та гостей міста. Укриття розраховане на 150 осіб, і вже найближчим часом буде відкрито для потреб людей.

Минулого року рашистські організми зруйнували в місті три школи, тож цьогоріч діти розпочали навчальний рік в режимі онлайн.

Разом із тим, у п’яти селах громади навчальний процес розпочався у змішаній формі. Повністю облаштовані бомбосховища дають змогу безпечно навчатися дітям, відвідуючи школу.

Апостолівська міська лікарня — медичний заклад у Криворізькому районі, керівництво якого постійно прагне змін на краще.

Завдяки співпраці Криворізької районної військової адміністрації, головного лікаря Андрія Григоренка та ГО «4.5.0 Кривий Ріг» було капітально відремонтовано реанімаційні палати.

Триває ремонт на першому поверсі та в операційному блоці.
До початку осінньо-зимового періоду відбувається ремонт даху.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога