Будуємо Україну Разом: криворіжців запрошують на Всеукраїнську толоку

Будуємо Україну Разом: криворіжців запрошують на Всеукраїнську толоку0

Криворіжців та гостей міста запрошують долучитися до Всеукраїнської толоки. Захід відбудеться вже втретє та присвячений Європейському дню парків. Облаштовувати парки і сквери будуть містяни у різних куточках України. Організатором загальнонаціональної толоки виступає ГО «Будуємо Україну Разом», яка розвиває молодь через волонтерство та неформальну освіту.

Організатори закликають відновити чистоту в парках та скверах нашої країни.

«Запрошуємо разом Будуємо Україну Разом — БУР  всіх охочих доєднатися до масштабної акції прибирання, адже участь кожного – це внесок у краще майбутнє та сьогодення нашої батьківщини», — зазначають орагнізатори криворізької толоки.

Читайте також: про особливості назв вулиць у Кривому РОзі розповість експертка Наталя Малюга під час 5 лекції «Феміністичного кварталу» 28 травня. 

Цьогоріч акція відбудеться 27 травня  у 64 містах, з 10:00 до 14:00.

Щоб долучитися до толоки, необхідно знайти свій населений пункт у переліку та заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/heqbVfFB49rqpPZHA

Кривий Ріг також долучився до Всеукраїнської толоки з БУР. У нас в місті толока буде проходити у парку «Тернівський» (17 квартал Тернівський район).

Координатор Тетяна Підпалько, інформація за номером телефону: 067-265-99-09.

Джерело

Новости Кривого Рога