Після початку повномасштабного вторгнення підозрюваний вийшов на контакт зі своїм знайомим, який нині обіймає посаду голови однієї із селищних рад на тимчасово окупованій території. Через нього чоловік і налагодив зв’язок із спецслужбами рф. За передані дані фігурант не отримував ні копійки, адже був «ідейним».
За завданням кураторів, дніпрянин збирав розвідінформацію про виробників озброєння в обласному центрі. Зокрема, у 2025 році він передав ворогу координати щонайменше двох підприємств. Слідство встановило: по одній з цих локацій російська армія згодом вдарила ракетою.
Окрім цього, підозрюваний стежив за місцями зосередження та маршрутами переміщення особового складу Сил оборони України й передавав ці дані російській стороні.
Чоловіка затримали, а під час обшуків у його помешканні правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, сім мобільних телефонів із доказами протиправної діяльності, а також гроші.
Нині колаборанту повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 ККУ «Державна зрада». Суд відправив його під варту без права внесення застави.
Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині затримали банду, яка вивозила дезертирів.

