“Це справді велика родина Метінвест”: сім’ї північан отримали допомогу від іноземних колег

“Це справді велика родина Метінвест”: сім’ї північан отримали допомогу від іноземних колег0

Чергову допомогу в межах гуманітарного проєкту ”Рятуємо життя” отримали північани, які втратили житло чи помешкання яких зазнало серйозних пошкоджень через ворожі обстріли і виховують двох та більше неповнолітніх дітей. Працівники підприємств Метінвесту в Італії, Великій Британії, США зібрали кошти і направили їх у фонд Do it together, щоб допомогти українським колегам. На ці кошти компанія придбала сертифікати від мережі “Епіцентр”, на які можна придбати потрібні речі для облаштування побуту.


Днями директор з персоналу та соціальних питань Північного ГЗК Андрій Михалюк передав сертифікати родинам північан, зокрема їх отримали машиністи насосних установок Цеху технічного водопостачання та шламового господарства Каріна Портна та Олександра Гладка, а також начальник відділу надійності та діагностики Михайло Зайцев.


Читайте також: Все необхідне для адаптації: “Рятуємо життя” долучився до проєкту Protez Hub для осіб з ампутаціями.


“Це справді велика родина Метінвест”: сім’ї північан отримали допомогу від іноземних колег1Машиніст насосних установок ЦТВШГ Каріна Портна втратила своє житло в Маріуполі: їхня 3-кімнатна квартира в центрі міста не придатна до житла.


– …І не придатна, і на окупованій наразі території, –  розповідає Каріна Портна. – Дах будинку пошкоджено, вікна вибиті, комунікації зруйновані. Останнє, що я знаю, це те, що після спроб відновлення там комунікацій помешкання було підтоплене, стеля посипалася. Ми тільки купили цю квартиру в грудні 2021-го. А потім війна і тижні суцільного жаху –  обстріли, вибухи… Під час одного такого навіть наш кіт помер від розриву серця. Евакуювалися ми торік 1 травня. П’ять хвилин на збори – і ти з родиною в новій реальності, де треба виживати, де треба все починати з нуля. Якийсь час жили в Одесі, потім переїхали до Кривого Рогу, де я працевлаштувалася на Північний ГЗК. Зараз ми – я, чоловік та наші двоє дітей – орендуємо помешкання. Звісно, не все тут є, тож отримані сертифікати стануть у пригоді. Зможемо придбати якісь побутові речі: сковорідку, каструлі, можливо, міксер чи блендер. Можливо, оновимо посуд і для наших двох собак. До сліз приємно було отримувати допомогу від метінвестівців з іноземних підприємств. Метінвест – це справді велика родина. Дуже зворушує ця підтримка. Щиро дякую від нашої сім’ї. Це важлива та своєчасна допомога.


Читайте також: Дніпропетровщина отримала майже 4 тисячі продуктових наборів від гуманітарної ініціативи «Рятуємо життя».


“Це справді велика родина Метінвест”: сім’ї північан отримали допомогу від іноземних колег2Постраждало в Маріуполі і житло родини Михайла Зайцева, який працює на Північному ГЗК, де очолює відділ надійності та діагностики.


– Такі вчинки наших  колег за кордоном дають змогу відчути себе частиною великої виробничої родини Метінвесту, – говорить начальник відділу надійності та діагностики Михайло Зайцев. – Велика вдячність, що потурбувалися та зібрали кошти, щоб допомогти тим, хто в Україні втратив житло під час обстрілів. Передаю подяку від моєї сім’ї: ми обов’язково придбаємо щось пам’ятне та корисне для нашого помешкання в Кривому Розі. Разом переможемо!


Нагадаємо, з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну Група Метінвест розгорнула гуманітарний проєкт ”Рятуємо життя”, який передбачає масштабну системну допомогу українцям продуктами харчування та предметами першої потреби, підтримку лікарень, психологічну реабілітацію для матерів і дітей. Для фінансування ініціатив гуманітарного проєкту “Рятуємо життя” створений фонд Do it together. До його роботи залучені донори та партнери з різних країн. У березні 2023 року працівники підприємств Метінвесту в Італії, Великій Британії, США зібрали кошти і направили їх у фонд Do it together, щоб допомогти українським колегам, які втратили житло чи помешкання яких зазнало серйозних пошкоджень через ворожі обстріли.

Джерело

Новости Кривого Рога