Центральний проспект Кривого Рогу очистили від реклами

На минулих вихідних в металургійному районі прибрали рекламні розтяжки з проспекту Металургів. Не у всіх криворіжців таке благоустрій викликало захват і багато хто пропонує співробітникам Інспекції ходити по місту і стежити за прибиранням урн, а не знімати рекламу.

Про це повідомляється на сторінці Інспекції з благоустрою в Facebook.

«Як і обіцяли: Пр.Металургів звільнені від рекламних розтяжок!» — повідомили в суботу, 9 березня в Інспекції та розмістили фото, як знімають останні.

В Інспекції повідомили, що далі за графіком Дніпровське шосе, а потім — пр.Гагаріна.

У коментарях до посту городяни стали писати про те, що прибирання реклам — не головне, бо все місто «потонув в багнюці».

«Я теж не розумію, невже найголовніше в благоустрої міста — рекламні розтяжки? Та кому вони зараз заважають??? Місто загрузло у смітті і бруду, суботників немає, комунальні служби відсутні, двірники поспівалісь і забили на все, ні лавок ніде нових, ні дитячих майданчиків у дворах, все валиться і гниє, тротуари в ямах. А ви займаєтеся якоюсь фігньою «, — зазначила Юлія Манько.

В Інспекції на це відповіли: як ці питання може вирішити інспекція з благоустрою? А щодо реклами — це наш функціонал. Який ми повинні виконувати. Подобається це комусь чи ні.

Новости Кривого Рога