Частування та виступи кращих колективів: криворіжці відзначили Масницю у пк «Центральному»

Гостинний палац культури «Центральний» вже давно став для криворіжців другою родиною. Адже тут так само тепло на будь-яких заходах, як у колі близьких. Тому містяни прийшли до пк на Масницю.

Частування та виступи кращих колективів: криворіжці відзначили Масницю у пк «Центральному»

Директорка палацу Ольга Якубовська зауважила, що програма передбачила більше, ніж просто перший день весни. 

«Запропонували її зустріти разом та провести зиму. Зустріти теплом, вареничками, млинцями, виступами кращих колективів нашого палацу. Також спалюванням опудала, аби попрощатися з зимою», — зауважила пані Ольга. 

Не обійшлося без оди українській культурі.  

«Співаємо українські пісні, прославляємо  нашу Україну, донатимо на ЗСУ. Любимо українську пісню. Полегшуємо життя українців», — сказала учасниця народного українського хору імені Раїси Зиміної, пані Тетяна Соловйова. 

Про те, якою була красива та смачна Масниця у «Центральному» дивіться на наших фото тут, а також на відео у Telegram-каналі.

Частування та виступи кращих колективів: криворіжці відзначили Масницю у пк «Центральному»1

Частування та виступи кращих колективів: криворіжці відзначили Масницю у пк «Центральному»2

Частування та виступи кращих колективів: криворіжці відзначили Масницю у пк «Центральному»3

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у криворізькому парку Щастя містяни сьогодні зустріли весну.

Джерело

Новости Кривого Рога