Чемний водій маршрутки у Кривому Розі став героєм соцмереж: з’явились нові деталі

Чемний водій маршрутки у Кривому Розі став героєм соцмереж: з’явились нові деталі0

Криворіжці вже звикли до нелояльного спілкування водіїв з пасажирами громадського транспорту, тому зустрівши порядного і вихованого чоловіка за кермом маршрутки, містяни були приємно здивовані.

Раніше ми писали, що криворожанка Дар’я Куташина після однієї з поїздок по 201-му маршруту написала допис з подякою для водія. Він вразив її своєю чемною поведінкою по відношенню до пасажирів і авторка допису захотіла зробити його відомим на усе місто.

Також читайте: на вулиці Кривого Рогу виїде новий автобус від міжнародних партнерів: на якому маршруті його чекати

Але на цьому історія не закінчилася. Після публікації у коментарях під дописом Дар’ї Куташиної утворилася імпровізована «дошка вдячності» водієві від багатьох інших криворіжців, якім доводилося з ним їздити:

Так, я його вже зустрічала, цього чемного водія. Дійсно приємно їздити і розуміти, що є свідомі люди! Він навіть своїх пасажирів пам’ятає, веде розмови, запитує, як настрій. Добрий і щирий!

Так і я його зустрічала. Після поїздки з ним, навіть якщо твій настрій «хмаринка» то виходиш ти вже з «сонечком».

Дійсно водій дуже приємний і чемний. Ще до людей пільгових категорій дуже чемний. Каже заходьте, пільговий вільний.

Двічі їхала з ним. Вдячна за таке відношення і чистий салон! Після такої чемності по відношенню до пасажирів ще не зовсім втрачається надія на краще в нашому місті. Дякую водію!

1-й маршрут. Хочете з ним зустрітись (прокатитись) — з сьомої ранку чекайте на зупинці пл. Визволення (знизу).

А фото, як звати? Так відомим не станеш))) Чекаємо фото!!!

І поки мешканці Кривого Рогу намагалися з’ясувати його ім’я і дізнатися про нього більше, у коментарях під дописом написала дружина водія і «розкрила всі карти»:

«Це Дащик Андрій. Ще він кльовий тато трьох класнючих малих та зачьотний чоловік», — написала Юлія Дащик, дружина того самого чемного водія.

Судячи з коментарів, криворіжці дуже хочуть бачити у місті якомога більше таких привітних і щирих водіїв. Сподіваємося, що Андрій Дащик стане прикладом для своїх колег.

Раніше ми писали: графік руху автобусу №244 у Кривому Розі: як їздить транспорт у робочі та вихідні дні

Джерело

Новости Кривого Рога