У Кривому Розі протягом усього дня погода буде похмурою і вітряною. Вночі можливий невеликий дощ, а вдень — дощ посилиться і похолодає, можлива гроза.
Попередження від Дніпровського регіонального центру з гідрометеорології: Вдень 06 квітня у місті Кривий Ріг очікуються пориви південного вітру 15-20 м/с. Рівень небезпечності I (жовтий)
Читайте також: Весняний реванш зими: квітневе похолодання на порозі — прогноз на вихідні 5–6 квітня
Вітер в Кривому Розі південний, 7-12, вдень пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с. Стовпчик термометра покаже +6…+9°С — вночі та вранці, та +7…+10°С — в денні години і надвечір. Атмосферний тиск 743-747 мм.
Народний прогноз погоди:
У давнину наші пращури уважно стежили за природою, довіряючи її знакам більше, ніж календарю. Казали: якщо ніч перед шостим квітня тепла — весна буде дружною, рівною, без різких перепадів і пізніх заморозків. А ще спостерігали за снігом: якщо до цього дня він зійшов — то вже остаточно, весна вступила у свої права. А якщо сніг і досі лежить — пролежить іще, щонайменше, тиждень, мовчазно тримаючись за землю, що не хоче відпускати зиму.
Що відзначають 6 квітня 2025 року в Україні та світі:
Кожного року першої квітневої неділі в Україні відзначають професійне свято геологи. Православна Церква України та її віряни вшановують пам’ять преподобної Марії Єгипетської, святителя Євтихія Константинопольського і Мефодія Моравського. А ще це День синдрому Оринга-Опіца, Міжнародний день асексуальності, 6 квітня спортивне свято — Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку – це свято, якому ще немає 10 років, проте воно активно відзначається світовою спільнотою, Всесвітній день настільного тенісу, Міжнародний тиждень тромбона (International Trombone Week), Міжнародний день троянд Сараєво (International Day of Sarajevo Roses) — день, коли ми вшановуємо не квіти, а людей та силу людської пам’яті, яка навіть на місці трагедії здатна прорости трояндою.
Народні прикмети та традиції 6 квітня:
Наші пращури вміли читати передвісники погоди, мов сторінки з живої книги природи. Кожен рух вітру, кожна крапля роси, кожен подих ранку був для них знаком.
✔ Так, якщо здіймався сильний вітер — чекали на неврожай.
✔ А коли качки мостили гнізда у вологих низинах, це обіцяло сухе літо.
✔ Якщо на світанку небо ховало обрій за білим туманом — то віщувало стабільну, суху погоду до самого кінця квітня.
✔ А ще казали: якщо день спокійний, а ніч ясна й зоряна — варто чекати щедрого врожаю.
Іменинники 6 квітня:
Ярема, Іван, Григорій, Мефодій, Павло, Петро, Яків.
За старим стилем: Володимир, Захар, Мартин, Степан, Петро, Яків.
Талісманом людини, народженої 6 квітня, є гранат — камінь, у якому палає полум’я життя. Його глибокий, насичений червоний відтінок нагадує про краплю розпеченої лави чи полум’я серця. З давніх-давен гранат шанували як символ пристрасті, сили волі та величі. Його носили ті, хто прагнув керувати не лише світом довкола, а й власною долею. Камінь цей надавав рішучості, пробуджував глибокі почуття й допомагає тим, хто не боявся палати — замість тліти. Раніше ми писали, про високий ризик потужних магнітних бур та полярних сяйв.