Чималий штраф за прогул дітьми уроків: у Кривому Розі судили горе-матір

19 травня стало відомо про вирок Тернівського райононного суду, який той виніс по відношенню до матері двох малолітніх дітей. Жінку визнали винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків. Тепер вона має сплатити чималий штраф, через те, що її діти не з’являлися на онлайн-уроках, про що повідомляє прес-служба суду.

Чималий штраф за прогул дітьми уроків: у Кривому Розі судили горе-матір

Мешканка Тернівського району уже не вперше потрапляє під приціл правосуддя через своє недбале ставлення до виховання дітей. Минулого року її уже звинувачували у неналежному виконанні батьківських обов'язків та притягали до адміністративної відповідальності.

Але на шлях виправлення жінка не стала та продовжувала ухилятися від нормального виховання дітей. Ті більше місяця жодного разу не з’являлися на онлайн-уроках, що було необхідною умовою їх нормального розвитку та здобуття освіти. Про це дізналися соціальні служби та знову притягнули матір до відповідальності.

Суд визнав жінку винною за частиною 2 статті 184 КУпАП «Ухилення від виконання батьківських обов’язків» та зобов’язав сплатити 1 700 гривень штрафу. Для інших же батьків суд наголосив, що таке рішення – покликане нагадати їм про важливість належного догляду за дітьми задля їх здоров’я, розвитку та гідного майбутнього. 

Нагадаємо, нещодавно у Кривому Розі судили крадійку, яка намагалася винести із магазину одягу на 10 тисяч гривень. 

Джерело

Новости Кривого Рога